Okładka książki The Real Anthony Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health Robert F. Kennedy Jr.
Robert F. Kennedy Jr. Wydawnictwo: Skyhorse Publishing historia
historia
Robert Kennedy
Skyhorse Publishing
2021-11-16
2021-11-16
pandemia covid lockdown Polityka farmakologia szczepienia organizacje

Książka obfituje w wiele szokujących informacji, z niektórymi trudno jest się początkowo zgodzić (rozdziały o HIV/AIDS),jest to zrozumiale jak się uzmysłowi jak cały układ działa, jak wpływa na opinię publiczną, jak oddziałuje na media, jak niszczy autorytety i niezależność dziennikarską oraz naukową.
Każdy rozdział kończy obszerna lista odnośników do źródeł. Cała książka jest "mocna", przez cały czas czuje się wewnętrzny brak zgody na to co i w jaki sposób nam przygotowano.
Największe emocje wzbudził we mnie rozdział 7 "DOKTOR FAUCI I MISTER HYDE. BARBARZYŃSKIE I NIELEGALNE EKSPERYMENTY NIAID NA DZIECIACH"

[...]
Jeśli dzieci odmawiają przyjmowania leków, są przytrzymywane i karmione nimi na siłę. Jeśli dzieci nadal się opierają, zostają przewiezione do szpitala Columbia Presbyterian Hospital, gdzie chirurg wprowadza plastikową rurkę przez ścianę jamy brzusznej. Od tego momentu leki są wstrzykiwane bezpośrednio do jelit.

[...]
Znalazłam masowy grób na cmentarzu Gate of Heaven w Hawthorne w stanie Nowy Jork - powiedziała mi Faber. - Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. To był po prostu ogromny dół z narzuconym na niego AstroTurfem, który dało się podnieść. Pod min widziałam dziesiątki zwykłych drewnianych trumien, ułożonych w przypadkowy sposób. Mogło być ich nawet sto. Dowiedziałam się, że w każdej było więcej niż jedno ciało dziecka. Wokół dołu znajdowało się półkole z kilkoma dużymi nagrobkami, na których wyryto ponad 1000 imion i nazwisk dzieci. Zapisałam każde nazwisko. Wciąż zastanawiam się, kim była reszta tych dzieciaków. O ile mi wiadomo, nikt nigdzie nie zadał doktorowi Fauciemu tego pytania.

Każdy rozdział kończy obszerna lista odnośników do źródeł. Cała książka...

[...]
wydaje się, że szczepiąc całą populację dr Fauci dąży do wyeliminowania grupy kontrolnej, aby ukryć obrażenia spowodowane szczepionką.

𝐃𝐙𝐈𝐒𝐈𝐀𝐉 tj. 27.10.2023r. 𝐔𝐊𝐀𝐙𝐀Ł𝐎 𝐒𝐈Ę 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐊𝐈𝐄 𝐖𝐘𝐃𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐓𝐄𝐉 𝐊𝐒𝐈ĄŻ𝐊𝐈, 𝐊𝐓𝐎́𝐑𝐀 𝐖 𝐒𝐓𝐀𝐍𝐀𝐂𝐇 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐉𝐔Ż 𝐖 𝐎𝐁𝐈𝐄𝐆𝐔 𝐎𝐃 𝟐𝟎𝟐𝟏 𝐑𝐎𝐊𝐔 !!!
Nigdzie indziej nie znajdziesz, tylu udokumentowanych dowodów na to, jak przemysł szczepionkowy i rządy połączyły siły, aby zagwarantować sobie nawzajem ogromną władzę i bogactwa, ze szkodą dla zdrowia całej ludzkiej populacji. Poznasz "doktora" Fauci-ego w całej jego ohydnej postaci. Kurtyna zasłaniająca tego magika została zdjęta, ukazując mężczyznę pijanego mocą, który jest niesamowitym manipulatorem.
Finansowane przez firmę farmaceutyczną media głównego nurtu przekonały miliony, że dr Anthony Fauci jest bohaterem.
W ciągu ponad roku żmudnych i skrupulatnych badań Robert F. Kennedy Jr. odkrył szokującą historię i opisał to w swojej książce "𝐓𝐡𝐞 𝐑𝐞𝐚𝐥 𝐀𝐧𝐭𝐡𝐨𝐧𝐲 𝐅𝐚𝐮𝐜𝐢",
Szokujące, ale konieczne do poznania !
BEZ WIEDZY JESTEŚ MANIPULOWANY !
𝐏𝐎𝐍𝐎𝐖𝐍𝐈𝐄 𝐀𝐏𝐄𝐋𝐔𝐉Ę 𝐖ŁĄ𝐂𝐙 𝐌𝐘Ś𝐋𝐄𝐍𝐈𝐄 !
𝐓𝐎 𝐊𝐒𝐈ĄŻ𝐊𝐀 𝐎𝐁𝐎𝐖𝐈Ą𝐙𝐊𝐎𝐖𝐀 𝐃𝐋𝐀 𝐊𝐀Ż𝐃𝐄𝐆𝐎 𝐌𝐘Ś𝐋Ą𝐂𝐄𝐆𝐎 𝐂𝐙Ł𝐎𝐖𝐈𝐄𝐊𝐀, 𝐊𝐓𝐎́𝐑𝐘 𝐃𝐁𝐀 𝐎 𝐁𝐄𝐙𝐏𝐈𝐄𝐂𝐙𝐄Ń𝐒𝐓𝐖𝐎 𝐒𝐖𝐎𝐉𝐄 𝐈 𝐒𝐖𝐎𝐈𝐂𝐇 𝐁𝐋𝐈𝐒𝐊𝐈𝐂𝐇 !

Już w 2002 roku Dr Relman, inny były już redaktor naczelny NEJM, powiedział :
„Zawód lekarza jest kupowany przez przemysł farmaceutyczny nie tylko pod względem praktyki lekarskiej, ale także nauczania i badań. Instytucje akademickie tego kraju pozwalają sobie na bycie płatnymi agentami przemysłu farmaceutycznego. Uważam, że to haniebne.”
[...]
„Zarzut przeciwko nauce jest prosty: znaczna część literatury naukowej, być może połowa, może być po prostu nieprawdziwa. Nauka, dotknięta badaniami na małych próbach, niewielkimi efektami, nieważnymi analizami eksploracyjnymi i rażącymi konfliktami interesów, w połączeniu z obsesją podążania za modnymi trendami o wątpliwym znaczeniu, zwróciła się w stronę ciemności.
Richard Horton, redaktor naczelny „Lancetu”.
[...]
Jeśli ktokolwiek ma zarówno możliwości, jak i odwagę, aby wstrząsnąć morderczym (nastawionym na zysk) amerykańskim przemysłem medycznym, jego korupcją, zmową i kluczowymi graczami, jest to RFK Jr. Nie wątp w ani jedno słowo z tej książki. Ten autor nie pływa po płyciznach. Większości z nas trudno jest nawet wyobrazić sobie poziom zaangażowania, głębi doświadczenia i żarliwej pasji potrzebnej do zajęcia się takim tematem, a następnie napisania takiej książki. Ale to nie jest zwykły pisarz, myśliciel, aktywista czy patriota, to Bobby Kennedy Jr. – przywódca niemal ze straconych czasów. Im bliżej niego podążasz, tym bardziej go kochasz i dziękujesz mu.
W.M. Raebeck - Autorka.

sᴘᴏʀᴏ ɪɴғᴏʀᴍᴀᴄᴊɪ ᴢᴅᴏʙʏᴛʏᴄʜ ᴡ ᴄᴢᴀsɪᴇ sᴜʀғᴏᴡᴀɴɪᴀ ᴘᴏ ɪɴᴛᴇʀɴᴇᴛᴀᴄʜ﹐ sɪłą ʀᴢᴇᴄᴢʏ ɴɪᴇ ᴡʏᴍɪᴇɴɪę ᴡɪęᴄ ᴡsᴢʏsᴛᴋɪᴄʜ źʀᴏ́ᴅᴇł.

[...]

Rzetelna analiza kilkudziesięcioletniej działalności psychopaty o narcystycznej osobowosci, której zwieńczeniem miał być sukces projektu DEFUSE, czyli broni biologicznej majacej być wyprodukowanej we wspólpracy z chińskim laboratorium w Wuhan pomimo braku przyznania funduszy.

• 📚gat: literatura faktu
  • Z polecenia G.
  • Literatura faktu
  • Faktycznie
  • TBR [Pile of Shame] [1]

Robert F. Kennedy Jr. Prawdziwy Anthony Fauci. Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna przeciwko demokracji i zdrowiu publicznemu Zobacz więcej