Baby Shark. Święta

Okładka książki Baby Shark. Święta Smart Study
Okładka książki Baby Shark. Święta
Smart Study Wydawnictwo: Słowne Młode Seria: Baby Shark opowieści dla młodszych dzieci
26 str. 26 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Baby Shark
Słowne Młode
2021-10-13
2021-10-13
26 min.

Mały rekin, ze znanej na całym świecie piosenki dla dzieci, przygotowuje się do nadchodzących świąt.

Tym razem pomoże elfom Świetego Mikołaja zapakować prezenty dla swoich przyjaciół. Czy zdążą na czas?

Przekonaj się sam. Du, du, du!

To przeurocza, kolorowa książka dla maluchów, ma twarde strony i piękne ilustracje!

Przekonaj się sam. Du, du, du!

Moje dzieci są fanami małego rekinka i tym bardziej ucieszyli się na widok książeczki :) Zawarta jest w niej historia Baby Shark, który jest tak przejęty zbliżającymi się świętami, że nie potrafi zasnąć. Gdy w końcu zasypia oczy ma piękny sen. Znajduje się w wiosce Św. Mikołaja i dostaje odpowiedzialne zadanie: dostarczyć swoim wodnym przyjaciołom prezenty. Książka z powodzeniem może służyć jako pierwsza czytanka. Kolorowe i piękne obrazki w całości oddają opowiadanie. Córka była zachwycona widokiem morskiej wersji Mikołaja i reniferów :) Zapraszam na pełną recenzję na mojego bloga https://polecajki-mamy.blogspot.com/2022/01/baby-shark-swieta.html

Na początku książeczki poznajemy wszystkie postacie z bajeczki Baby Shark - rodzinę i przyjaciół małego słodkiego Rekinka, a następnie wyruszamy w przepiękną i bardzo klimatyczną podróż po świecie św. Mikołaja. Ta wyjątkowa noc, w której najbardziej wyczekiwana przez wszystkich postać ma całą masę pracy i przy pomocy małych elfów musi zdążyć do wszystkich z prezentami zanim nastanie świt.

Mnóstwo obrazków, niewiele tekstu, kartonowe, grube strony i przecudna postać Rekinka której piosenkę nucą już myślę wszystkie dzieci!

"Baby Shark Święta" to historia, w której nasz tytułowy rekinek śni o tym, że przenosi się do magicznej krainy, w której pomaga świętemu mikołajowi roznosić prezenty 😍 Do tego towarzyszy małym elfom podczas ich pakowania.
Książeczka jest kartonowa, do tego niewiele tekstu, przez co czytana może być nawet najmłodszym dzieciaczkom.

Twarda książeczka, bardzo kolorowa, a te kolory są żywe i przykuwają wzrok. Tekstu w środku nie ma dużo. Na początku poznajemy bohaterów. Całość wypada świetnie, a córka często po nią sięga i ogląda – zdecydowanie woli sama się nią zajmować :D

• Dla dzieci
  • Współpraca