Dziennik więzienny, Apelacja

2021-10-04
2021-10-04
Monika Wolak
dziennik religia duchowość

Okładka książki Fronda nr 60 jesień 2011. Polska dwa narody? Aleksander Bocianowski, Rafał Brzeski, Marek Czuku, Rafał Geremek, Grzegorz Górny, Ewa Kamińska, Andreas Laun, Władimir Lisiczkin, Mateusz Matyszkowicz, Adam Mickiewicz, Artur Mrówczyński-Van Allen, George Pell, Redakcja kwartalnika Fronda, Tomasz Rowiński, Grzegorz Strzemecki, Tomasz P. Terlikowski, Barbara Witkowska
Ocena 4,3
Fronda nr 60 j... Aleksander Bocianow...