Euro 1960-2020. Historia piłkarskich mistrzostw Europy

sport
Wydawnictwo ARENA
2021-08-05
2021-08-05
sport piłka nożna historia euro

Ciekawa, kolorowa i atrakcyjna forma wydania. Dynamiczny, momentami bardzo osobisty język narracji. Dużą zaletą książki jest też to, że autorzy nie skupili się tylko na turniejach finałowych poszczególnych mistrzostw Europy, ale sporo miejsca poświęcili również przebiegowi eliminacji — absolutna nowość, jeśli chodzi o publikacje dotyczące historii Euro.
Nie znajdziemy tu...

• Piłka nożna