Oddać życie za Polskę. Samobójstwo altruistyczne w kulturze polskiej XIX wieku

Okładka książki Oddać życie za Polskę. Samobójstwo altruistyczne w kulturze polskiej XIX wieku
Stefan Chwin Wydawnictwo: Tytuł publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Tytuł
2021-07-02
2021-07-02

Okładka książki Twórczość nr 10 / 2019 Dariusz Bitner, Kazimierz Brakoniecki, Krystyna Chwin, Stefan Chwin, Andrzej Górny, Andrzej Kanclerz, Tadeusz Komendant, Artur Daniel Liskowacki, Michał Paweł Markowski, Zbigniew Mikołejko, Anna Nasiłowska, Antoni Pawlak, Uta Przyboś, Redakcja miesięcznika Twórczość, Krzysztof Rutkowski, Jan Sochoń, Grzegorz Strumyk, Leszek Szaruga, Danuta Ulicka, Henryk Waniek, Szymon Wróbel
Ocena 5,0
Twórczość nr 1... Dariusz Bitner, Kaz...
Okładka książki O kotach Stefan Chwin, Olga Drenda, Piotr Paziński, Małgorzata Rejmer, Piotr Siemion, Paweł Sołtys
Ocena 5,2
O kotach Stefan Chwin, Olga ...