Jak dbać o skórę po dwudziestce

Okładka książki Jak dbać o skórę po dwudziestce Angelika Grabowska
Okładka książki Jak dbać o skórę po dwudziestce
Angelika Grabowska Wydawnictwo: e-book poradniki
poradniki
e-book
2021-06-01
2021-06-01
kosmetyki pielęgnacja

Jestem widzką kanału Angeliki Grabowskiej od lat, toteż moja opinia może być mało obiektywna. Wiem, opinia z reguły i definicji jest subiektywna, chodzi mi tylko o to, że ja w moim osądzie mogę być nieobiektywnie pozytywna, bo ją i jej kontent lubię. Na szczęście nie ma żenady, nie ma głupot, toteż nie muszę się tłumaczyć, czemu taka wysoka/niska ocena, jak w przypadku książek innych influencerek nieraz bywało.
Książka to druga część poprzedniej, tamta traktuje o skórze nastolatków i porusza absolutnie podstawy, ta jest przeznaczona dla czytelnika 20-30 i skupia się na kilku zagadnieniach, w tym maskne, kwasy, składniki nawilżające. Tak naprawdę treści jest tutaj 84 strony, co mnie rozczarowało, bo książka ma ich 150, ale reszta to plany pielęgnacyjne. No trudno, przeżyję. Nie powiem, żeby było tutaj jakoś wiele tej treści, to taki zbiór podstawowych informacji, coś jak portale kobiece, ale... w głowie czytam je głosem Angeliki (wyjątkowo przyjemny głos),toteż lepiej mi taka treść wchodzi, niż jakiś randomowy artykuł z magazynu czy strony beauty. Co tu dużo mówić - ufam jej też bardziej, bo to człowiek z krwi i kości, którego mogę powiedzieć, "znam". Niczego nie odkryłam, ale jestem weteranką tematu, wydawnictwo jest bardziej odpowiednie dla kogoś, kto nie ma wiedzy żadnej.
Zabrakło mi jakiejkolwiek informacji o makijażu, demakijażu, no ubogi ten ebook, niestety. Miło się jednak spędziło z nim czas, takie guilty pleasure, kompletnie niewarte swojej ceny, ale jak wyjdzie następna książka, wiadomo, że kupię. To tak jak z markową torebką, nikt jej nie potrzebuje, ale można ją kupić, jeśli sprawi komuś radość i go na nią stać.

• » zdrowie&uroda
  • Uroda
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Jak dbać o skórę po dwudziestce