Idealna randka

Filia
kryminał, sensacja, thriller
9788381954525
Malwina Maria Stopyra

Książka wciąga i jest ciekawa. W sumie myślałam ,że wystawie opinie 5 gwiazdek, bo jakoś nie było super akcji ale zakończenie mnie zaskoczyło. Stąd 9. Spędziłam miło czas.

Dobra książka. Trochę długo się rozkręca ale potem wciąga bez reszty. Zakończenie też intrygujące i nie do końca oczywiste. Dobra lektura. Polecam

Hannah zrobiła absolutnie wszystko, żeby czuć się bezpiecznie. Jest zadowolona ze swojego uroczego, małego mieszkania i satysfakcjonującej posady pracownika socjalnego. Prowadzi takie życie, jakie chciała.
Aż do chwili, kiedy za radą najlepszej przyjaciółki korzysta z aplikacji randkowej i poznaje mężczyznę. Alex jest niezwykle przystojny. Uwielbia tę samą muzykę, co ona....

Lubicie chodzić na randki? A może korzystacie lub korzystaliście z aplikacji randkowych? W dzisiejszych czasach dużo
par poznaje się właśnie przez internet ale czy jest to bezpieczne? Nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie ekranu i
na kogo tak naprawdę trafimy. Nie ukrywam,że kiedyś sama korzystałam z portali takich jak "Sympatia" ale używałam tego dla
rozrywki a...

Trudno mi określić jaki gatunek reprezentuje ta książka, ale obok thrillera to nawet nie stało.

Przede wszystkim zastanawiam się jak można stworzyć postać kobiecą tak irytującą, skrajnie naiwną, infantylną i bezmyślną?! Główną bohaterkę można określić tylko jedną frazą - "tempa dzida".

Książka mogłaby być dwa razy krótsza, przynajmniej czytelnik której by się męczył....

Książka przez większość czasu niestety mnie męczyła, a dokończyłam ją tylko dlatego, że nigdy nie zostawiam niedokończonych książek. Końcówka nieco się rozkręca jednak to za mało, żeby uznać książkę za ciekawą. Główna bohaterka niesamowicie mnie irytowała swoją naiwnością, jednak tego nie traktuję akurat jako wady książki, bo cieszę się, że bohaterowie wzbudzają we mnie...

Ciekawa, chociaż trochę za długo się rozkręcała. Przynajmniej połowa książki była zwyczajnie nudna. Od początku czułam, że zakończenie nie będzie tak proste jak się od początku wydawało, a mimo to mnie zaskoczyło.

Idealna randka wcale nie taka idealna

„Idealna randka” Sue Watson miała swoją premierę w Polsce jakieś dwa tygodnie przed moim przeczytaniem. Do kupienia książki zachęciły mnie trzy rzeczy: polecajki, opis i fakt, że to thriller psychologiczny, jeden z moich ulubionych gatunków. Tylko że po całości zastanawiam się, ile tu thrillera i ile psychologii.

W całości była...

Idealna randka, idealny facet, idealne życie...

Główną bohaterką książki jest 36- letnia Hannah. Kobieta zakończyła jeden związek i za namową swojej przyjaciółki Jas, zaczyna szukać miłości w sieci. W ten sposób poznaje Alexa.
Alex to dobrze radzący sobie zawodowo prawnik, przystojny, wysportowany, mający piękne mieszkanie, ustawiony finansowo, dodatkowo przesympatyczny,...

Zmęczona fantastyką i kryminałami sięgnęłam po thriller. Myślałam, że wreszcie uda mi się pokonać mój "zastój czytelniczy". Och, jakże się rozczarowałam... A moja niemoc czytelnicza wręcz się pogłębiła.

Tę książkę czytałam i czytałam. Nie mogłam doczytać do końca. Już od dawna nie miałam w rękach tak denerwującej lektury.

Zacznę od tego, że oprócz przyciągającej okładki,...

• 2021
  • Wyzwanie LC 2021