Niezniszczalny. Bohdan Pniewski. Architekt salonu i władzy

Niezniszczalny. Bohdan Pniewski. Architekt salonu i władzy
Filtry
2021-05-26
2021-05-26
architektura bohdan pniewski grzegorz piątek

Okładka książki Piękno rzeczy. Książka do pisania Tessa Capponi-Borawska, Jacek Dehnel, Andrzej Franaszek, Joanna Franaszek, Grzegorz Piątek, Michał Urbaniak, Marcin Wicha
Ocena 2,0
Piękno rzeczy.... Tessa Capponi-Boraw...
Okładka książki HERITO nr 37-38 Beata Chomątowska, Łukasz Galusek, Lidia Pańków, Grzegorz Piątek, Redakcja kwartalnika HERITO, Anna Syska, Katarzyna Trzeciak, Miłosz Waligórski, Michał Wiśniewski (architekt), Aleksandra Wojtaszek, Marcin Zgliński
Ocena 7,0
HERITO nr 37-38 Beata Chomątowska,&...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Czy biografia architekta może w ogóle kogoś zaciekawić? Nawet znanego, czy ważnego? Przyznam się, że początkowo wątpiłem, ale po książkę Piątka sięgnąłem z ciekawości, mając w pamięci przyjemne wrażenia po lekturze "Najlepszego miasta świata". I wiecie co - "Niezniszczalny" to prawdziwa petarda! To najlepsza książka, jaką przeczytałem w ubiegłym roku. Doskonały warsztat, kapitalny język, świetny "kontakt" z Czytelnikiem. Nie zdradzę wam zakończenia, ale powiem, że kiedy dotarłem do końca książki, to tam jest taki fragment, że aż ciarki po człowieku przechodzą. Choć trudno w to uwierzyć, okazuje się, że można napisać genialną biografię o życiu człowieka, ślęczącego godzinami nad stołem kreślarskim.

Dodaj cytat z książki Niezniszczalny. Bohdan Pniewski. Architekt salonu i władzy