Sztuczne ognie

Fundacja Duży Format
Fundacja Duży Format
poezja
40 min.
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

To z pewnością nie jest łatwa książka i nawet miłośnicy poezji będą mieli trudności z interpretacją niektórych wierszy. Sama nie jest do końca pewna, czy to co udało mi się odnaleźć między wersami pokrywa się z intencjami autorki. Jednak wydaje się to mniej ważne, a to co istotne, to własne poszukiwania kodu dostępu do tej poezji. Ciekawe są te skomplikowane metafory (oraz...

• 2021

Dodaj cytat z książki Sztuczne ognie