Błogość życia.: 12 zaskakujących odsłon pogodzenia się z rzeczywistością

Okładka książki Błogość życia.: 12 zaskakujących odsłon pogodzenia się z rzeczywistością
Judith Orloff Wydawnictwo: Laurum nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The ecstasy of surrender: : 12 surprising ways letting go can empower your life
Laurum
2020-12-06
2020-12-06
Magda Witkowska
psychologia rozwój osobisty dobrobyt umysł lepsze życie rzeczywistość akceptacja poradnik