No One Is Talking About This

2021-02-16
angielski
Inne

więcej Więcej

Ja się nie nadaje na taką paplaninę.. Pierwsza część książki powala bezsensownym strumieniem pseudofilozoficznego bredzenia o spostrzeżeniach "prawdziwego życia" średnio rozgarniętej uczestniczki social mediów. Umęczyłam się setnie. Druga część nadal dość chaotyczna ale już o czymś sensowniejszym. I nawet emocje przemówiły. Mam nadzieję, że to nie zdobędzie Bookera, bo to...

• Po prostu

Dodaj cytat z książki No One Is Talking About This