Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase #2

Okładka książki Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase #2
Hakuri Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase (tom 2) komiksy
komiksy
Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase (tom 2)
Seikai no Tantei
Studio JG
2021-05-12
2021-05-12
Anna Koike
kryminał tajemnica psychologiczna shounen manga

Intryguje coraz bardziej. Uwielbiam to nawet bardziej od samego pokoju w kolorach szczęścia

Kolejna część, którą przeczytałam z zapartym tchem. Podobają mi się bohaterowie i tajemnica , którą stara się rozwikłać nasz detektyw.

Zgadzam się z poniższymi recenzjami.

Zgadzam się z poniższymi recenzjami.

Co tu się działo! Zakończenie.. nie wiem, czy mi się podoba czy nie, ale na pewno jest niespodziewane. Kreska cudowna, tajemnica ciekawa, zagadki kreatywne, rozwiązania genialne, postacie cudowne. Fabuła jest GENIALNA. Jest to znakomita kontynuacja, czekam z ogromną niecierpliwością na trzeci tom. Brawa dla autorki!

Bardzo dobry tom. Zdecydowanie historia detektywa podoba mi się bardziej niż główna manga. Zakończenie tego tomu sprawiło, że już nie mogę się doczekać kolejnej części.

1956

Bylo kilka scen akcji, ciekawe akcje kryminalne i detektywistyczne sledztwo w sprawie Wataraia do ktorego to wszystko prowadzilo.... Bardzo szybko sie czyta ta mange, jest niewatpliwie wciagajaca rownie jak glowna historia. No i przede wszystkim przystojny glowny bohater ;3 Nie zabraklo tez paru scenek humorystycznych jak zawsze ;) Koncowka zaskakujaca i az zacheca do siegniecia po kolejny tom by sprawdzic jak Matsubase sobie poradzi z takim obrotem sprawy! ^.^

Dodaj cytat z książki Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase #2