Kontrrewolucja u bram

Europejskie Centrum Solidarności
literatura faktu
9788366532014
literatura faktu polityka polityka w polsce dobra zmiana

Opierając się tylko na tytule ("...u bram", a więc mowa o kontrrewolucji, która dopiero jest przed nami lub ledwie się rozpoczęła) oraz dacie pierwszego wydania (kwiecień 2021), spodziewałem się raczej książki o pewnym zmęczeniu nurtem konserwatywno-narodowym; zwłaszcza mając na uwadze, iż uciążliwość ograniczeń pandemicznych oraz masowe protesty ws. aborcji spowodowały,...

• NwB

Dodaj cytat z książki Kontrrewolucja u bram