Kup teraz - 12 ofert w cenie od 28.07 zł do 39.24 zł

Niezwykłe mapy. Dla miłośników przygód i snów na jawie

Sarah Sheppard Wydawnictwo: Mamania interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Viktiga kartor: för äventyrare och dagdrömmare
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Ewa Wojciechowska
jadowite zwierzęta wulkany trzęsienia ziemi góry oceany świat

Ta książka z pewnością powinna znaleźć się w biblioteczce każdego ciekawego świata małego czytelnika. Zawiera mnóstwo ciekawostek o różnych zakątkach naszego globu - wysokich górach, wielkich morzach i rowach oceanicznych, o odkrywcach nowych lądów, o zwierzętach zamieszkujących te...

Przez ostatnich kilka wieczorów wspólnie z młodszą córką przeglądałyśmy „Niezwykłe mapy dla miłośników przygód i snów na jawie” która  ukazała się nakładem wydawnictwa Mamania.

Wydawać by się mogło, że to zwykły, typowy atlas jakich na rynku wydawniczym jest wiele. Jednak zapewniam Was, że ciekawostki w nim zawarte rozbudzą wyobraźnię dzieci i spowodują, że najbardziej...

• 2021
  • Ilustrowane