Przekładkiewiczowie

2021-06-16
26 min.
Dominika Cieśla-Szymańska

więcej Więcej

Książeczki dla najmłodszych bywają różne, ale najlepsze, to takie, które jednocześnie uczą i bawią, a nawet rozśmieszają - "Przekładkiewiczowie", to właśnie taka pozycja, idealna dla malucha i do pracy z maluchem.
Maureen Roffey wpadła na genialny, prosty pomysł, który zrealizowała i podarowała dzieciom i rodzicom materiał do przepracowania. Ważne jest, że to naprawdę...

• Żłobek
  • [email protected] ZAKUP NR 4 KONIECZNE!!!!!!
  • 2021 przeczytane

Dodaj cytat z książki Przekładkiewiczowie