Powstanie i upadek III Rzeszy. Tom III. Hitler i koniec III Rzeszy

historia
Mateusz Grzywa
II wojna światowa Adolf Hitler III Rzesza Holokaust

Na półkach: , , , ,

Absolutnie rewelacyjna pozycja. Zresztą nie ma mowy o spadku poziomu po pierwszych dwóch tomach, powiem więcej, ostatnia część w wielu momentach przewyższa dwie poprzednie. Bardzo mało literówek i innych błędów, naprawdę na wielki plus (dopatrzyłem się zaledwie kilku). Świetny, żywy przekład, który czytało się z wielką przyjemnością, potoczysty język, bardzo dobrze oddający...

• Historia
  • II wojna światowa