Wykończ tę książkę

Wyd. Kropka
Wreck This Picture Book
literatura dziecięca
Paulina Błaszczykiewicz

Wielu z Was zapewne kojarzy Keri Smith z książką „Zniszcz ten dziennik”. Mi akurat ta publikacja nie specjalnie przypadła do gustu, choć bez wątpienia nie brak w niej kreatywnych pomysłów i nietypowych aktywności. Jednak nowość tej autorki absolutnie mnie urzekła! Czytałam ją już kilka razy i z ogromną przyjemnością podsunęłam ją Kubie, by sam poeksperymentował z jej...

Nie tak dawno temu, bo 2 kwietnia, miał miejsce Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z tej okazji, na portalu nakanapie.pl pojawił się artykuł, który zaczyna się słowami profesora Grzegorza Leszczyńskiego: "czytelnictwu zagraża sama książka – nudna, jałowa, źle wydana, źle napisana, źle zilustrowana, po prostu zła. To właśnie książkowe śmieciowe żarcie, byle jakie,...

Ta książka to spełnienie marzeń każdego dziecka i jego rodzica! ❤️

Nie będę ukrywać, że moje serce płacze za każdym razem, gdy widzi wyrwaną kartę z książki, pomięte strony, czy osobliwy ekslibris w postaci odcisku ząbków na okładce. 🥺

Długo ze sobą walczyłam, aby zaakceptować fakt, że właśnie tak dzieci czytają książki. I nic w tym złego.

Do egzemplarza tej książki...

• Dziecięce - (3) na przyszłość
  • Do biblioteki
  • Przejrzeć
  • Dobre dla dzieci
  • Pod naszym patronatem

Dodaj cytat z książki Wykończ tę książkę