Kup teraz - 11 ofert w cenie od 6.59 zł do 20.90 zł

rękodzieło
2016-03-30
Julia Tokarczyk
keri smith twój łowca skarbów zniszcz ten dziennik

Kolejna z książek o kreatywnym niszczeniu, jednak w przeciwieństwie do Zniszcz ten dziennik, ta skupia się na szukaniu wokół siebie skarbów, czyli znalezionych przedmiotów oraz nadanie im znaczenia. Drugą częścią książki jest przerobienie każdego ze znalezionych przedmiotów, co przypomina poprzednie części. Zadania należy losować, co daje bardzo wiele możliwości. Ta książka...

Zrobiłam to. Kupiłam tę książkę, choć nie wiem co skłoniło mnie do tego. To była chwila, przejrzałam i stwierdziłam, że to jest właśnie to. Posiadam "Dziennik" K.Smith, ale ten prędko odszedł w zapomnienie, ale przeglądając tę książkę, poczułam, że to jest coś zupełnie innego. Sądzę, że tę książkę, w przeciwieństwie do "Dziennika", szybko zapełnię rozmaitymi rzeczami....

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Książka nie polega na niszczeniu, ale na znajdowaniu różnych przedmiotów (skarbów) i przerabianiu ich na zaskakujące rzeczy :) Idealna na wiosenne i letnie spacery z przyjaciółmi i wspólne wygłupianie się :)

wczoraj do mnie dotarła, ale od razu wrzucam tutaj.
ta książka z najzwyklejszych śmieci potrafi zrobić coś cudownego i chociaż zdążyłam ją tylko przejrzeć wiem, że będę się z nią świetnie bawić

• Chcę w prezencie
  • Przeczytane w 2016
  • 2014
  • 000 - Dla Lilo
  • 000 - Posiadam
  • 2017
  • Posiadam papierowe

Dodaj cytat z książki Łowca Skarbów