Łowca Skarbów

Okładka książki Łowca Skarbów
Keri Smith Wydawnictwo: KE Liber rękodzieło
rękodzieło
The Pocket Scavanger
KE Liber
2016-03-30
2013-04-07
Julia Tokarczyk
keri smith twój łowca skarbów zniszcz ten dziennik

Okładka książki Wielka księga inspiracji Anna Jakubowska, Ewa Rokitnicka
Ocena 5,2
Wielka księga ... Anna Jakubowska, Ew...
Okładka książki Każde dziecko to potrafi Ursula Barff, Inge Burkhardt, Jutta Maier
Ocena 7,4
Każde dziecko ... Ursula Barff, Inge ...

Kolejna z książek o kreatywnym niszczeniu, jednak w przeciwieństwie do Zniszcz ten dziennik, ta skupia się na szukaniu wokół siebie skarbów, czyli znalezionych przedmiotów oraz nadanie im znaczenia. Drugą częścią książki jest przerobienie każdego ze znalezionych przedmiotów, co przypomina poprzednie części. Zadania należy losować, co daje bardzo wiele możliwości. Ta książka daje bardzo wiele zabawy.
Na Youtube, kanał EmYume, nagrałam przegląd skończonej książki:

Zrobiłam to. Kupiłam tę książkę, choć nie wiem co skłoniło mnie do tego. To była chwila, przejrzałam i stwierdziłam, że to jest właśnie to. Posiadam "Dziennik" K.Smith, ale ten prędko odszedł w zapomnienie, ale przeglądając tę książkę, poczułam, że to jest coś zupełnie innego. Sądzę, że tę książkę, w przeciwieństwie do "Dziennika", szybko zapełnię rozmaitymi rzeczami. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że ze śmieci, mogę zrobić wszystko. Śmieci mogę zmienić w dzieła sztuki, a jeśli to się nie uda, to po prostu będę się dobrze bawiła.

O ile, "Dziennik" wzbudzał we mnie mieszane uczucia, wiążące się z
"krzywdzeniem" poszczególnych stron, to tę książkę raczej rozpatruję pod względem różnorodnych pamiętników, do których również wkleja się dziwactwa.

wczoraj do mnie dotarła, ale od razu wrzucam tutaj.
ta książka z najzwyklejszych śmieci potrafi zrobić coś cudownego i chociaż zdążyłam ją tylko przejrzeć wiem, że będę się z nią świetnie bawić

wczoraj do mnie dotarła, ale od razu wrzucam tutaj.

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Książka nie polega na niszczeniu, ale na znajdowaniu różnych przedmiotów (skarbów) i przerabianiu ich na zaskakujące rzeczy :) Idealna na wiosenne i letnie spacery z przyjaciółmi i wspólne wygłupianie się :)

Dodaj cytat z książki Łowca Skarbów