ANDROMEDIANKI tom 2 -Ariadna i Smoki

Viridis
fantastyka duchowość poezja
fantastyka, fantasy, science fiction
fantastyka duchowość poezja

Druga część Andromedianek również mnie urzekła, mówi o budzeni się ze snu i powracaniu do swojej mocy, że nie wszystko w co wierzyliśmy jest Prawdą. Piękna wielowymiarowa książka, która daje nie tyle do myślenia co do poczucia.

Cudowna książka która poszerze horyzonty.. Dużo głębokich informacji... czytając ją, w niektórych momentach poprostu człowiek się na chwilę zatrzymuje,aby pomyśleć i zobaczyć to wszytko w sobie oczami wyobraźni. Miłosne historie, wola istnienia, doświadczenie różnych smaków.. gorzkich, słodkich, kwaśnych... Polecam zaczerpnąć się tymi książkami.

Jest piękna i mądra.

Weronika Dąbrowska ANDROMEDIANKI tom 2 -Ariadna i Smoki Zobacz więcej