Dotknąć Absolutu

ezoteryka, senniki, horoskopy
EZOONEIR.COM
2021-02-01
2021-02-01
ezooneir duchowość newage dusza powieść drogi

#633 - Dotknąć Absolutu - Ezo Oneir i Madam Miko - Wydawnictwo Ezooneir - bezpieczne doświadczanie duchowości
#193/52/2021

Książka ma 194 strony. Swoją premierę miała w lutym 2021 roku.

Jestem zakochana w twórczości autorki i jako wierna fanka czytam wszystkie jej ksiażki. Z dotychczas przeczytanych przeze mnie chyba właśnie Dotknąć Absolutu najbardziej do mnie trafia. Wiecie co znaczą te tytułowe słowa ?

Książka należy do kategorii ezoteryka i spotykamy się tutaj z takimi zjawiskami jak Regresja czy Kroniki Akaszy.

Sama historia połączonych klątwą kobiet też jest bardzo ciekawa i nie spotkana przeze mnie do tej pory.

Osobiście spodobał mi się też wątek z Magicznym Pamiętnnikiem i symbolem Triquetra:
"Cokolwiek zrobisz wróci do Ciebie z potrójną siłą."

Co zabieram dla siebie z tej książki?

"Miłość do siebie nie oznacza od razu, że będziemy tą miłością epatować. Miłość do siebie oznacza z początku nienawiść do tych, co myślą inaczej. Trzeba im pokazać, że od tej pory nie mogą z nami już pogrywać. ......... Miłość do siebie to walka z poczuciem winy i obowiązku wobec tych, którzy do tej pory byli od nas zależni."

Jest to bardzo ważna i potrzebna ksiażka i polecam Wam ją z całego serca. <3 <3 <3

#193/52/2021

Książka ma 194 strony. Swoją premierę miała w lutym 2021 roku.

Powieść lżejsza w formie niż poprzednie i więcej bohaterek. Wkraczamy w świat fotograficzek! Każda z nich jest inna, posiada inny system wartości i inaczej postrzega drogę do spełnienia. Znów można się przejrzeć w myślach bohaterów i odkryć coś w sobie - to mocna strona każdej powieści Ezo Oneir. Mocnym, pozytywnym zaskoczeniem jest umieszczenie fabuły w roku 2020, a więc w czasie wybuchu pandemii i strajków. Ugruntowuje to powieść w realnym świecie, bo wydarzenia są jak zwykle - nie z tej ziemi.

Największym zaskoczeniem dla mnie był fakt, że akcja dzieje się podczas covid. Pandemia daje dodatkowy dreszczyk, ale nie wstrzymuje akcji. Strajk kobiet też jest. Zupełnie inaczej odbiera się te rzeczy w książce, bo w rzeczywistości nie robią na mnie takiego wrażenia. Ot Polska nasza właśnie... Powieść z resztą jest o losach kobiet. Dużo tam ich myśli, co uważam za plus.

Zwykle wiem czego się spodziewać po powieściach Ezo Oneir. Ciąg ciekawych, egzystencjalnych przemyśleń to coś co cenię w historiach bohaterów. Jestem fanką trylogii, a tutaj zabrakło mi czegoś, ale nie potrafię określić czego. Kilkanaście cytatów zapisanych i to się liczy!

Zdarzają się książki, które zachwycają tak bardzo, że nie da się opisać ich krótko, zwięźle i na temat. "Dotknąć Absolutu" właśnie do nich należy!
Szamańska opowieść o pamięci duszy? Na wskroś!

Szamańska opowieść o pamięci duszy? Na wskroś!

• Posiadam, Wydawnictwo EzoOneir
  • Opinia