Dotknąć Absolutu

ezoteryka, senniki, horoskopy
EZOONEIR.COM
2021-02-01
2021-02-01
ezooneir duchowość newage dusza powieść drogi

więcej Więcej

#633 - Dotknąć Absolutu - Ezo Oneir i Madam Miko - Wydawnictwo Ezooneir - bezpieczne doświadczanie duchowości
#193/52/2021

Książka ma 194 strony. Swoją premierę miała w lutym 2021 roku.

Jestem zakochana w twórczości autorki i jako wierna fanka czytam wszystkie jej ksiażki. Z dotychczas przeczytanych przeze mnie chyba właśnie Dotknąć Absolutu najbardziej do mnie trafia....

Powieść lżejsza w formie niż poprzednie i więcej bohaterek. Wkraczamy w świat fotograficzek! Każda z nich jest inna, posiada inny system wartości i inaczej postrzega drogę do spełnienia. Znów można się przejrzeć w myślach bohaterów i odkryć coś w sobie - to mocna strona każdej powieści Ezo Oneir. Mocnym, pozytywnym zaskoczeniem jest umieszczenie fabuły w roku 2020, a więc w...

Największym zaskoczeniem dla mnie był fakt, że akcja dzieje się podczas covid. Pandemia daje dodatkowy dreszczyk, ale nie wstrzymuje akcji. Strajk kobiet też jest. Zupełnie inaczej odbiera się te rzeczy w książce, bo w rzeczywistości nie robią na mnie takiego wrażenia. Ot Polska nasza właśnie... Powieść z resztą jest o losach kobiet. Dużo tam ich myśli, co uważam za plus.

Zwykle wiem czego się spodziewać po powieściach Ezo Oneir. Ciąg ciekawych, egzystencjalnych przemyśleń to coś co cenię w historiach bohaterów. Jestem fanką trylogii, a tutaj zabrakło mi czegoś, ale nie potrafię określić czego. Kilkanaście cytatów zapisanych i to się liczy!

• Posiadam, Wydawnictwo EzoOneir

Dodaj cytat z książki Dotknąć Absolutu