Idea Galicji. Historia i fantazja w kulturze politycznej Habsburgów

Larry Wolff Wydawnictwo: Międzynarodowe Centrum Kultury Seria: Biblioteka Europy Środka historia
The Idea of Galicia : History and Fantasy in Habsburg Political Culture
Tomasz Bieroń
Międzynarodowe Centrum Kultury
Historia Polska Ukraina Austria Austro-Węgry Historia Polski Historia Ukrainy Historia Austrii Galicja XVIII Wiek XIX Wiek XX Wiek Lwów Kraków Historia Literatury Historia Idei
The Idea of Galicia : History and Fantasy in Habsburg Political Culture
historia