Kazimierz Pułaski w 230. rocznicę śmierci

Karol KucharskiIwona Stefaniak Wydawnictwo: Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce historia
Kazimierz Pułaski w 230. rocznicę śmierci: materiały z sesji naukowej zorganizowanej 7 grudnia 2009 r. w Muzeum Niepodległości w Warszawie
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce
historia warka Kazimierz Pułaski
historia
historia warka Kazimierz Pułaski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Bankoteka, nr 14 Anna Brzyska, Marta Dulinicz, Stanisław Gorący, Marcin Madejski, Antonina Marnic, Iwona Stefaniak, Jacek Wownysz, Natalia Ćwik-Obrębowska
7,0
Bankoteka, nr 14 Anna Brzyska, Marta...
Okładka książki Porozmawiajmy o Marii Komornickiej Iwona Stefaniak, Grażyna Wnuk
0,0
Porozmawiajmy ... Iwona Stefaniak, Gr...