Porozmawiajmy o Marii Komornickiej

Iwona StefaniakGrażyna Wnuk Wydawnictwo: Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce historia
Porozmawiajmy o Marii Komornickiej: materiały z sesji popularno-naukowej zorganizowanej z okazji 60. rocznicy śmierci Marii Komornickiej w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, 7 marca 2009 roku
Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce
historia warka poetka sesja popularnonaukowa
historia
historia warka poetka sesja popularnonaukowa
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Bankoteka, nr 14 Anna Brzyska, Marta Dulinicz, Stanisław Gorący, Marcin Madejski, Antonina Marnic, Iwona Stefaniak, Jacek Wownysz, Natalia Ćwik-Obrębowska
7,0
Bankoteka, nr 14 Anna Brzyska, Marta...
Okładka książki Kazimierz Pułaski w 230. rocznicę śmierci Karol Kucharski, Iwona Stefaniak
0,0
Kazimierz Puła... Karol Kucharski, Iw...