Nie ten mężczyzna

Okładka książki Nie ten mężczyzna Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Nie ten mężczyzna
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl Seria: Seksowni dranie literatura obyczajowa, romans
Seksowni dranie
Nie ten mężczyzna
motylewnosie.pl
2021-03-22
2021-03-22

Jacob jest płatnym zabójcą. Nie zna litości, nie zna uczuć. Jest zimny jak stal. Gdy przez wypadek trafia do przydrożnego rowu pomocy udziela mu wieczna optymistka. Zuza i Jacob lądują pod jednym dachem w małym domku pośrodku lasu. Czy się nie pozabijają? Jakich tajemnic strzegą?

Jacob od pierwszych stron mnie zaintrygował. Był bardzo ciekawą osobą i niezmiernie chciałam widzieć go na dłuższą metę takiego chłodnego, opanowanego, powściągliwego. Niestety dość szybko zmiękł i zmienił się w zakochanego, potulnego szczeniaczka. Jego przemiana była szybka i jak dla mnie na minus. Zdecydowanie wolę pewnych siebie bohaterów, a nie takich, co można po kątach rozstawiać w każdej sytuacji.

Zuzka to z kolei kolejna bohaterka, która bardzo działała mi na nerwy. Nie miała za grosz instynktu samozachowawczego. Podjudzała mężczyznę, który ewidentnie nie był skory do żartów i miał broń… Nic więcej nie dodam.

Cała fabuła jest raczej bez szału, lecz końcówka zaskakuje. Super, że w tej części można znaleźć Saszkę i Żorika. Epilog jest genialny! Uwielbiam go!

Żadna to ambitna literatura, ale lepsza od poprzedniej części. Doceniam humor. Przeczytana i zapomniana. Nic nad czym warto się rozwodzić.

Znacie pióro @pisarz.babeczka ? Jakie są wasze wrażenia? Ja biorąc książkę Agnieszki to wiem, że się na zawiodę. To jest taki pewniak! Nawet gdy mam zastój czytelniczy, książki tej autorki po prostu go odblokują.
"Nie ten mężczyzna" to 4 część serii "Seksowni Dranie".
Tym razem poznajemy losy Jacoba i Zuzy. Ta dwójka to ogień i woda. On płatny morderca, ona pielęgniarka. Ich drogi łączą się w mroźny, pełny śniegu wieczór. Jacob w gorącej wodzie kąpany nie chce stać w korku więc omija go i trafia na zadupie, w którym zimowe klimaty odczuwalne są jeszcze bardziej. Auto Jaboba zostaje rozwalone i on sam nie jest do końca sprawny, gdyż wychodzi z tego wypadku z bolącą nogą, która ogranicza jego chodzenie. Rusza jednak na piechotę... Ale i wtedy los nie jest mu łaskawy przewraca się i traci przytomność. Wtedy ratuje go Zuza i zaczyna się ich wspólna przygoda. Zuza nie jest pierwszą, lepszą, strachliwą kobieta. Stawia czoła uzbrojonemu wielkoludowi. Ich słowne przepychanki, choć początkowo nawet w sumie brak dialogu podkreślały całokształt książki. Oczywiście sceny zbliżeń rozgrzewały do czerwoności. Romantyzm Jacoba powalał na kolana 🙈 jego bezpośredniość w sumie również 😅 Podziwiam Zuźke za jej siłę i odwagę i upór. Nie raz pokazała swoje „jaja”. Choć przeżyła wiele nie poddała się. Los jej nie oszczędzil. Zaryzykowała, postawiła wszystko na jedną kartę, uwierzyła dla człowieka, który odbierał innym życie.

Fajnie, że w książce pojawili się bohaterowie z poprzednich części no i mój ukochany Nikolaj, choć w okrutnej scenie 🙈
Uważam, że ta cześć to jest z tych słabszych ale oczywiście nie gorszych. Bo w dalszym ciągu ma to coś. Ja po prostu uwielbiam pióro i wyobraźnię Agnieszki.
Kocham ❤️❤️ Niedługo zabieram się za kolejnego drania, choć to odwlekam aby mieć w zapasie na w razie zastoju jakieś pewniak 🙈

Polecam z całego serducha ♥️

"Nie ten mężczyzna" to 4 część serii "Seksowni Dranie".

część z seri seksowni dranie.
Los stawia na drodze dwoje ludzi: płatnego mordercę, oraz kobietę która parę lat temu straciła wszystko co miala: męża i córeczkę. Co może połączyć dwoje różnych ludzi? Czy można wybaczyć błąd przeszłości? Co wybierze kobieta przeszłość czy przyszłość? Przeczytaj a znajdziesz odpowiedzieć na te oraz inne pytania

część z seri seksowni dranie.

Całkiem inna niż poprzednie części. Zastanawiałam się gdzie jest to powiązanie z poprzednimi historiami.
Nie potrafię zrozumieć motywu wybaczenia.
Końcówka książki dopiero jak dla mnie się rozkręciła.
Czy emocje są ? Są. Autorka potrafi rozkręcić czytelnika.
Przeczytaj opis może się skusisz ?

"Jacob nie zna znaczenia słowa litość. To zimny, egocentryczny dupek, zabijający na zlecenie i to za niemałe pieniądze. Podczas podróży przez pustkowie zasypane śniegiem, jego samochód wpada w poślizg i ląduje w przydrożnym rowie. Pomoc przychodzi z rąk Zuzy, roześmianej wiecznej optymistki, która mieszka nieopodal. W normalnych warunkach zawiozłaby go do najbliższego szpitala, ale właśnie tego dnia zima postanowiła pokazać, na co ją stać. I dlatego ponury, wściekły Jacob, ląduje ze złamaną nogą w przytulnym domku pośrodku lasu. Ona jest pełna ognia, on zimny niczym lód. Czas pokaże, że to nie może być zwyczajna znajomość, bo oboje skrywają tajemnicę, która, choć o tym nie wiedzą, okaże się ich wspólną."

⭐6/10

Nie potrafię zrozumieć motywu wybaczenia.
Końcówka książki dopiero jak dla mnie się rozkręciła.
Czy emocje są ? Są. Autorka potrafi rozkręcić czytelnika.
Przeczytaj opis może się skusisz ?

"Jacob nie zna znaczenia słowa litość. To zimny, egocentryczny dupek,...

Witam, dziś mam dla was recenzję książki Nie ten mężczyzna ❤️ autorki Agnieszki Kowalskiej-Bojar ❤️.

Jacob to zimny, egoistyczny dupek, który nie zna litości. Zabija na zlecenie, a co za tym idzie, bardzo dużo zarabia. Podczas powrotu do domu jego samochód wpada w poślizg i ląduje w przydrożnego rowie. Znajduję się na pustkowiu zasypanym śniegiem, ponury wściekły, mężczyzna z uszkodzoną nogą wyrusza na poszukiwanie pomocy.
Znajduję ją w przytulnym domku pośrodku lasu u kobiety o imieniu Zuzanna, wiecznie roześmianej optymistki. Przy normalnej pogodzie zawiozłaby go do szpitala, lecz właśnie tej nocy zima postanawia pokazać swoje oblicze. Ona gorąca jak ogień on zimny jak lód, oboje skrywają tajemnice, które powoli wychodzą na jaw, a na domiar złego okaże się ona ich wspólną. 😉 Ciekawi? Przeczytajcie sami. 😉
Kolejna odsłona pani Agnieszki z niebezpiecznym mężczyznom w tle. 😉 Tym razem mamy Jacoba, który od samego początku przedstawia siebie jako aroganckiego, gburowatego dupka, którego życie opiera się na harmonogramie. Najlepsze to to, iż nawet sex uprawia według swoich ustaleń, co naszą bohaterkę wprawia w niezły ubaw. Jest on płatnym zabójcom, czego nie ukrywa od samego początku, przyznaje się nawet do tego, iż nie brak mu skrupułów, by zabić bez mrugnięcia okiem.
Zuza jest jego przeciwieństwem, ponieważ to wesoła kobieta, która wciąż optymistycznie patrzy na świat. Jej miejscem jest mała chatka pośrodku lasu, w której mieszka sama nie boi się przyjąć i pomóc mężczyźnie, który zjawia się u niej w środku nocy.
Fajnie jest pokazana przemiana naszego bohatera, który od małego był uczony tylko i wyłącznie tego, jak ma walczyć czy zabijać nie zaznał w swoim życiu nawet namiastki miłości. Właśnie to, że bez problemu chciał rzucić wszystko to, co dotychczas robił dla kobiety, która zjawiła się w jego życiu, bardzo mnie zdziwiła i wzbudziła jeszcze więcej sympatii dla naszego bohatera.
W tej historii na pewno nie zaznacie nudy, bo akcja zmienia się tutaj ze strony na stronę. Od strzelaniny dla przestrogi do zabójstwa dla swojej ukochanej, by zaznała spokoju. Zaskakujące zwroty akcji, gdzie naprawdę byłam w szoku, że tak się to wszystko potoczyło, a nawet porwanie. Powiem wam szczerze, iż końcówka to rollercoaster emocjonalny, ponieważ tajemnice, które ukrywają nasi bohaterzy to tak naprawdę ich wspólna przeszłość, ale jaka? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, musicie sięgnąć po tę pozycję, na pewno nie pożałujecie. 😉

Jacob to mężczyzna bez litości, zabijający na zlecenie. Podczas jednej z podróży uglega wypadkowi. Pomocy udziela mu Zuzka, która zabiera go do swojego domu w lesie. Zuzka i Jacob to dwa różne światy. Co wyniknie z takiego połączenia?

Podobała mi się historia Jacoba i Zuzi. Oczywiście nie brakowało tu mocnych scen, ale wydaje mi się że tak cześć była trochę spokojniejsza. Zuzka to bardzo miła, ciepła i radośnie podchodząca do życia dziewczyna, natomiast Jacob to małomówny, opanowany inytowertyk. Na pierwszy rzut oka w ogóle do siebie nie pasowali.
A jednak serce nie sługa 🙂. To jedna z moich ulubionych par.
W historiach Agi zawsze mnie coś zaskoczy tak było i w tym przypadku kiedy dowiadujemy się, co takiego wydarzyło się w życiu dziewczyny i że mężczyzna który skradł jej serce miał w tym swój udział. No i oczywiście pojawienie sie Nikolaja, aż miałam ciarki 🙈 Książka jest wciągająca, pełna emocji i zawirowań polecam z całego serca. ❤️

Uwielbiam połączenie domowego ciepła z nutką kuszącego niebezpieczeństwa. Właśnie taką mieszankę serwuje nam historia Zuzy i Jacoba. Ona zamknięta w swoim małym, zagraconym domku pośrodku lasu. On płatny morderca ulegający wypadkowi. Tylko dzięki jej dobroci i uporowi udało mu się wrócić do zdrowia. Ale czy urok, optymizm i cudowny uśmiech tej wyjątkowej kobiety wystarczą, aby skruszyć zamarznięte serce tego mężczyzny?

Agnieszka Kowalska-Bojar zaprasza na kolejną cudowną powieść z cyklu #seksownidranie
"Nie ten mężczyzna" to przeurocza, zabawna i rozkoszna książka. Jest zarazem ciepła jak świeże pierniczki pieczone przez Zuzę i chłodna niczym spojrzenie Jacoba. To opowieść o miłości, która nie wybiera. O uczuciu, nad którym nie da się zapanować. To jednak także trudna przeprawa przez bolesną przeszłość i równie niełatwą teraźniejszość. To urzeczywistnienie wyobrażeń o dojrzałej kobiecie i młodszym mężczyznie. Swoista rozkosz dla czytelniczej duszy. "Nie ten mężczyzna" nie tylko wywołuje uśmiech na twarzy, ale też przyprawia o łzy. Nie da się przy tej historii zachować kamiennej miny. Nie da się również przejść obok niej obojętnie. Bohaterowie są wprost cudowni. Uwielbiam Zuzannę, jej sposób bycia, wypowiedzi i chęć częściowego pohamowania swoich uczuć. Swoją sympatią darzę również Jacoba, który pomimo swojej profesji i wypełnionego bólem dzieciństwa, okazał się człowiekiem wartym zaufania.

Jeśli jeszcze nie spotkaliście się z twórczością autorki, to raz dwa musicie ją nadrobić 😍🥰
Polecam z całego serducha ❤️

Serie „Seksowni Dranie” kocham od pierwszej strony♥️♥️♥️
Historie są niesamowite i nieprzewidywalne.🔥

📚Jacob jest bezwzględnym mordecą,który zabija na zlecenie-bez skrupułów.
Pewnego razu w śnieżną pogodę jego samochód wpada do rowu.Jedynie noga ucierpiała w tym zdarzeniu.Na piechotę chce znaleźć pomoc.Niespodziewanie pomaga mu Zuza,która go unieruchamia i zabiera do swojego domu.Jej pozytywne nastawienie sprawia,ze Jacob czuje się nieswojo.
Zaczyna się pomiędzy nimi potyczki słowne nabuzowane duża ilością humoru.
Wydawałoby się,że są dla siebie obcymi osobami.Niestety później się dowiadują,że dużo ich łączy.
Czy poznana przeszłość i zaznana krzywda sprzed siedmiu lat sprawi,że odnajdą wspólna drogę?

🔥Kolejny Seksowny Drań-Jacob,który początkowo złamał mi serce swoją bezwzględnością w zabijaniu dzieci i kobiet.
Poznając go bliżej coraz bardziej go zaczęłam lubić.Przeszłość i ludzie nauczyli Go złych czynów.
Późniejsza jego przemiana sprawiła,że wreszcie poczuł czym jest bliskość i bezwarunkowa miłość.

Warto tez wspomnieć,że autorka poruszyła temat różnicy wieku-gdzie kobieta jest starsza od mężczyzny i nie jest w rozmiarze XS.
To jest wspaniałe posunięcie,ponieważ Zuza można sobie wyobrazić jako 100% kobietę,która kocha siebie jaka jest-pomimo swoich niedoskonałości♥️

Bardzo podobało mi się także pojawienie się Aleksandra,Żory,Niki i Litki z poprzednich tomów.Ich pojawienie dodało zabawnych sytuacji i mojego uśmiechu podczas czytania.

Historia pokazuje,że niebezpieczny mężczyzna potrafi zmienić się pod wpływem odpowiedniej kobiety,która staje się dla niego całym światem♥️

Jeśli nie znacie tej książki-jak i całej serii to koniecznie poznajcie i przeczytajcie ją.
Ogrom wrażeń i wzruszen gwarantowany.

Goraco polecam

Serie „Seksowni Dranie” kocham od pierwszej strony♥️♥️♥️
Historie są niesamowite i nieprzewidywalne.🔥

📚Jacob jest bezwzględnym mordecą,który zabija na zlecenie-bez skrupułów.

Jest to jedna z moich ulubionych serii, której kolejne tomy mogę brać w ciemno. Styl autorki oraz kreacja bohaterów bardzo przypadła mi do gustu. Polecam całą serię a jeszcze dwa tomy przede mną.

„Różnica charakterów, różnica wieku, dwa różne światy, w których żyli…” a jednak los ich ze sobą połączył. Zuzanna udziela pomocy Jacobowi, gdy jego auto ląduje w rowie, co stanowi początek ich relacji. Dwa różne charaktery...
On – tajemniczy, zabójca na zlecenie z przeszłością, która da o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie, zimny jak lód, egocentryczny dupek…
Ona – mieszkająca na odludziu, uśmiechnięta, pełna ognia, rudowłosa niedoskonałość, która mimo, że całkowicie nie była w jego typie - skradła serce pana Sopelka.
I tutaj również wielki plus dla autorki, która ukazała zwykłą kobietę, która ma na czym usiąść 😁 a nie typową wyidealizowaną modelkę - jak to bywa w większości książek.
W tej książce znalazła się cała gama emocji, która towarzyszyła Zuzce i Kubie – radość, miłość, pożądanie, a także te skrajne jak strach, cierpienie, rozczarowanie czy nienawiść.
„Nie mieli prawa się spotkać, zakochać w sobie, być razem”, a jednak Zuzka i Jocob doczekali się happy endu 😍„Przed nimi wciąż długa, najeżona przeszkodami droga ale oboje byli pewni, że warto nią podążać”.

• Mafia