Nie ta kobieta

Okładka książki Nie ta kobieta Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Nie ta kobieta
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl Seria: Seksowni dranie literatura obyczajowa, romans
Seksowni dranie
Nie ta kobieta
motylewnosie.pl
2020-12-06
2020-12-06

pierwsza ksiazka była dobra, druga średnia ale ta to już przegiecie. Aż nie chce mi się wierzyć ze napisała ja p. Agnieszka.
Książka może i miała ciekawy opis ale wykonanie niestety dramatyczne
zacznijmy od Magdy (odrazu wiadomo, niestety ze bedzie to ta zła bohaterka )
Konrad (boże, nie wiem jak można tak spartaczyć postać, ja rozumiem traume (o której prawie nic nie wiemy) ale koleś myśli tylko i wyłącznie o sexie. Nie ważne z kim, gdzie i jak byle dużo. Nie ma żadnych głębszych przemyśleń.
Jagna (nie znosze jak główna bohaterka jest bez charakteru i nic nie wnosi do ksiażki. A niestety taka jest nasza głowna bohaterka)
Cieżko też uwierzyc w jakiekolwiek uczucie pomiedzy głównymi bohaterami. Przecież oni nie przeprowadzili ani jednej dłuższej rozmowy (był tylko sex). Na dodatek Kondziu cały czas mówi do Jagdy ze jest brzydka, jest smarkata i ogolnie ma szczeście, że on chce ją bzykać. A ona uszcześliwiona bo taki przystojniak ja chce. Nie przeszkadza jej ani zdrada Konrada, ani bicie (i nie nie był to wstep do sexu) ani porwanie (trzymał ją w piwnicy, poniżał idp). NIE.... ona go cały czas kocha (ewidentnie laska ma problem z poczuciem własnej wartości) Na koniec to nie On przychodzi błagać ją o wybaczenie (oczywiście) to Jadzia do niego przychodzi bo tęskniła, litttttooości...

Książka może i miała ciekawy opis ale wykonanie niestety dramatyczne
zacznijmy od Magdy (odrazu wiadomo, niestety ze bedzie to ta zła bohaterka )

Kolejna książka tej autorki, co do której mam mieszane uczucia. I niby nie chcę więcej tego czytać, to jednak naiwnie wierzę, że fabuła następnej nie bezie tak głupia. W poprzednie tomy czytało się przyzwoicie, bo język jest prosty, ale humor cięty. Są to jedyne plusy, które mnie trzymają przy tej autorce. Jednak w tym tomie sami bohaterowie są znów tak debilni i sztampowi, że choć wiem, że autorka może nie uważać czytelników za zbyt inteligentnych, to trochę przegina z głupotą i stereotypami. Wiem, wiem, nie ma co się spodziewać cudów po takiej literaturze, ale mimo wszystko czytając coś takiego, czuję się po prostu źle. Sceny sexu tak rozbudowane, że aż mi obrzydły. Mam wrażenie, że to książka dla niewyżytych debili. Przy poprzednich tomach, chociaż się pośmiałam, a tu tylko załamywałam ręce sama nad sobą, że to czytam.

Oj Kondziu, Kondziu 🙈
Jaka metamorfoza bohatera, aż byłam w szoku.
Znajdziemy w tej książce dużo przemocy, na coś na co nie godzi się większość kobiet, więc ostrzegam, książka nie dla każdego

Nie rozumiem tylko tego zaślepienia miłością. Bije, ale kocham?
No cóż, emocje są, o to też chodzi w tych książkach, żeby klnąc pod nosem 🔥

Oj Kondziu, Kondziu 🙈
Jaka metamorfoza bohatera, aż byłam w szoku.

Nie rozumiem tylko tego zaślepienia miłością. Bije, ale kocham?
No cóż, emocje są, o to też chodzi w tych książkach, żeby klnąc pod nosem 🔥

ilość masochizmu w Jagnie mnie poraża, główny bohater nie ma dla mnie żadnych pozytywnych cech, przebrnęłam jak przez wizytę u dentysty

"Nie ta kobieta" to trzeci tom serii "Seksowni dranie" autorki Agnieszka Kowalska-Bojar
Poznamy tu historię Konrada brata Lidki z drugiej części ,,nie ta chwila''
Który po zdradzie narzeczonej, jej przykrych słowach ucieka w życie wojskowe.
Konrad wraca do kraju po trzech latach służby w Legii Cudzoziemskiej. Lecz nie jest już tym samym człowiekiem, co wcześniej. Trzymiesięczna niewola, okrucieństwa, których był świadkiem i których sam dokonywał, odcisnęły na nim piętno, pokancerowały psychicznie. Zatrudnia się jako stróż w biurowcu jednej z największych firm w stolicy.
Trafia tam na swoją byłą narzeczona która gdy zobaczyła jego przemianę, głowie ułożyła samolubny plan. Zachwycona zmianami jakie zaszły w mężczyźnie, postanawia zrobić z niego osobistego ochroniarza i kochanka.
Plany Magdy nie do końca układają się po kej myśli i Konrad zostaje ochroniarzem Jagny, młodziutkiej i niezbyt urodziwej pasierbicy.

,,Uśmiechnął się, chociaż nie był to przyjemny uśmiech, raczej grymas nieprzywykłych do tego warg. Był od niej dużo wyższy; nie sięgała mu nawet do ramienia. Spod podwiniętych rękawów koszuli dawały się dostrzec drapieżne, wręcz wulgarne tatuaże. Twarz miał szczupłą, zastygłą niczym maska, w której błyszczały tylko czarne oczy, gdzie źrenice zlewały się w jedno z kolorem tęczówek. Nad nimi proste, gęste brwi. Skórę śniadą. Nos idealnie kształtny, kilkudniowy, elegancko przystrzyżony zarost. Włosy krótkie, również ciemne. Musiał być też mocno owłosiony, bo przedramiona pokrywały nie tylko tatuaże''
Jagna z pozoru cicha, niezbyt atrakcyjna dziewczyna. Miała jednak w sobie taki urok, dostępny niewielu kobietom, którego początkowo nie zauważył. Z czasem, będąc jej ochroniarzem, poznał jaka była delikatna i zarazem twarda.

Powieści autorki właśnie takie są. Pisane z pasją, dopracowane w każdym szczególe i robiące na czytelniku takie wrażenie.
Kiedy sięgałam po te książkę nie myślałam że znajde w niej tyle różnych emocji od miłości do nienawiści po przemoc i erotyzm.
Ufff.... chyba najlepsz z trzech części które przeczytałam :)

Poznamy tu historię Konrada brata Lidki z drugiej części ,,nie ta chwila''
Który po zdradzie narzeczonej, jej przykrych słowach ucieka w życie wojskowe.

Oo całkiem fajna. 7/10
Jak już wcześniej pisałam przy innych częściach to powinna być seria i w takiej korności powinno się to czytać aby połapać się : Nie ten dzień, Nie ta chwila, Nie ta kobieta, Nie ten mężczyzna, Nie to miejsce, oraz Nie ten czas.
Ta historia najmniej mi się podobała i podczas czytania cały czas byłam wściekła na Konrada za jego głupotę. A rzucałam książką jak potraktował Jagnę pod koniec. W życiu bym nie wybaczyła. Polecam tylko ze względu na serię.

Oo całkiem fajna. 7/10

Witam, dziś mam dla was recenzję książki Nie ta kobieta ♥️ Autorki Agnieszki Kowalskiej- Bojar ♥️

Konrad młody mężczyzna, który przez sytuacje, jakie wydarzyły się w jego życiu, zaciągnął się do wojska. Po trzech latach służby w Legii Cudzoziemskiej wraca do kraju, ale nie jest już tym mizernym, chudym chłopakiem co kiedyś. Okrucieństwa, które sam dokonywał, których był świadkiem i trzymiesięczna niewola pozostawiła na jego psychice piętno.
Zatrudnia się jako stróż w biurowcu w jednej z największych firm w stolicy.
Tam przypadkowo spotyka swoją byłą narzeczoną Magdę, obecną żonę bogatego prezesa. Wracają wspomnienia, uczucia dla tego Konrad zgadza się na szalony pomysł kobiety, by zostać jej kochankiem i ochroniarzem. Jednak sprawy się komplikują i w jego życie wkracza Jagna córka prezesa, której jak się okazuje, ma być ochroniarzem.
Ona zafascynowana, on ponury cynicznie nastawiony do świata i ludzi.
Gdzie doprowadzi ich ta relacja? I czy schowane w środku demony przeszłości powrócą do Konrada? Czy można kochać kogoś, kto tej miłości nie chce? Przeczytajcie sami 😉

Poprzednie części były świetne, już tam mogliśmy poznać, postać Konrada było o nim niewiele, ale zawsze coś, co może przygotować nas na jego osobistą historię. W Nie tej chwili mężczyznę poznaliśmy jako brata naszej bohaterki Nitki, poznał wtedy jej przyszłego męża Żorkę 😍 To, że myśli o nim jako bezwzględnym zabójcą i psycholem, który obskurowuje ludzi ze skóry, daje nam bardzo dużo śmiesznych sytuacji.
Tutaj poznajemy, jego historię od początku jego oczami wiemy, że przed ślubem zdradziła go narzeczona i dlatego by zapomnieć, zaciąga się do wojska i wyjeżdża. Nic dziwnego, że wraca w rodzinne strony i jego zmiana zaszła bardzo wielka od wyglądu zewnętrznego do samej zmiany w zachowaniu. Niestety ponownie spotyka swoją byłą narzeczoną i można powiedzieć, że wracają do niego wszystkie uczucia do niej. Chociaż jego dwa charaktery zaczynają walczyć ze sobą, czyli ta dobra strona z tą złą, gdzie ukazują się jego demony a wszystko to gdy poznaje Jagnę dziewczynę na pozór zamkniętą w sobie i jak to mówią brzydkie kaczątko. Nie raz bywa tak, że z brzydkiego kaczątka tak naprawdę wychodzi piękny łabędź i wtedy otwiera się oczy na pewne sprawy.
Miłość niestety nie wybiera a pojawia się wtedy, kiedy się tego nie spodziewamy nawet wtedy kiedy myślimy, że kochamy osobę, która na to nie zasługuje, a nasze uczucia są kierowane nie w tę osobę, co powinny. Serce zawsze znajdzie drogę do prawdziwej miłości.
Bardzo fajnie, że autorka pokazała nam co dzieje się u naszych poprzednich bohaterów, czyli u Żory i Litki to, że są szczęśliwi, a specyficzne poczucie humoru ich nie opuszcza.
Najlepsze to to, że Żora i Konrad nie przepadają za sobą, ale kiedy przychodzi czas, potrafią ze sobą współpracować, kto czytał, książkę wie, o co mi chodzi 😂🙈 ich słynna ucieczka w krzaki 🙈🙈

Świetna historia, która pokazuje nam, że miłość jest jedna, a zdrady nie da się zapomnieć. Lubicie książki gdzie dzieje się tyle, że nie możecie się od niej oderwać? Jeśli tak, to ta pozycja jest dla was ♥️

Konrada poznaliśmy w poprzedniej części to brat Julity. Teraz wraca do kraju po latach służby w Legii Cudzoziemskiej. Służba ta odcisnęła piętno na jego psychice, meżczyzna ma problem z agresją. Zatrudnia się jako ochroniarz w jednej z firm, gdzie spotyka swoją byłą narzeczoną. Magda proponuję mu by został jej ochroniarzem i jednocześnie kochankiem. Konrad zgadza się, ale okazuje się, że ma chronić Jagnę psierbicę Magdy. Dziewczyna nie jest jakaś urodziwa, jest jednak dobra i miła i wzbudza w Konradzie głębsze uczucia. Czy taki mężczyzna po przejściach zdolny jest do miłości?

Oj Kondziu Kondziu 🙈 cóż z ciebie za drań. W poprzedniej części poznał się trochę z lepszej strony, a tu miałam ochotę go udusić. Konrad wiele przeszedł, dlatego jego zachowanie było takie. Relacja z Jagną ukazała go trochę w innym świetle. Jagna jest ciekawą postacią trochę nie pasującą do tego mrocznego świata. Cicha, skromna, ale potrafiła walczyć o mężczyznę i jego miłość mimo, że tyle przez niego wycierpiała. Książka jest mocna, nieprzewidywalna jak większość książkę Agi, interesująca, pełna zwrotów akcji, intryg. Sceny erotyczne pikantne, gorące, które się czyta z wypiekami na twarzy.
A epilogi są najlepsze, zawsze mnie tak ubawią 😂. Jeśli nie znacie jeszcze tej serii to koniecznie musicie po nią sięgnąć. ❤️

3 część seri seksowni dranie.
Każda książka z seri jest ze sobą powiązana ale opowiada odrębna historie.
Zdradzony mężczyzna postanawia wstąpić do wojska, gdy wraca spotyka na swojej drodze była narzeczona która proponuję mu układ (sex pod przykrywką bycia jej ochroniarzem). Mężczyzna ma jednak swój plan, uzależnić ją od siebie potem zostawić. Czy coś stanie na przeszkodzie? Czy plany pokrzyżuje niewinna pasierbica? Którą z kobiet wybierze mężczyzna?

3 część seri seksowni dranie.
Każda książka z seri jest ze sobą powiązana ale opowiada odrębna historie.

Świetnie się czytało. Polecam.

Świetnie się czytało. Polecam.

Agnieszka Kowalska-Bojar Nie ta kobieta Zobacz więcej