Disney. Opowieści z dreszczykiem

2020-09-30
2020-09-30
Disney dla dzieci opowiadania

więcej Więcej

W tamtym roku HarperKids wydało książkę „Opowieści z dreszczykiem”. Jako, że brzmi super i nawet całkiem nieźle wygląda, to nie myślałam długo nad zakupem. W środku znajdziemy 8 historyjek:
- „Klątwa kruka” (autorstwa Megan Bryant inspirowana animacją „Piotruś Pan”),
- „Frankenmiś” (powstała na kanwie książki z 1998 roku „Frankenpooh” autorstwa Bruce’a Talkingtona),
- „Gra...

Dla dzieci - rewelacja.