Sekret mojego męża

erotyka literatura erotyczna małżeństwo
literatura obyczajowa, romans
9788382190885
erotyka literatura erotyczna małżeństwo

Kiedy zaczęłam czytać tą książkę to wydawała mi się taką zwykłą, nudną trochę obyczajówką. Trochę się zdenerwowałam, bo przecież to miał być erotyk. No, ale nic, czytam dalej. I zaczęły się flirty, zapowiedź jakiegoś romansu. Bardzo polubiłam Kubę, Adam denerwował mnie, bo był despotyczny. Bardzo cenię sobie partnerstwo, a Natalia w tym małżeństwie była jakby na drugim...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sekret mojego męża