Sekret mojego męża

2020-12-03
2020-12-03
9788382190885
erotyka literatura erotyczna małżeństwo

Do momentu wyjawienia sekretu męża bohaterki, książkę czytało mi się perfekcyjne, jednak potem całkowicie się zawiodłam.

"Sekret mojego męża" Julia Furmaniak

Książka przeczytana w większości w szpitalu w czasie gdy spał na mnie mały człowiek. 😀

W opowieści tej poznajemy wydawałoby się szczęśliwą rodzinę: Natalia, Adam i dwójka ich dzieci. Natalia prowadzi swój ukochany sklep ogrodniczy, a Adam jest szerokopojętym biznesmenem prowadzącym swoje ośrodki wypoczynkowe m.in. nad morzem.
Natalii nigdy niczego nie brakowalo, ale też nigdy nie zastanawiała się czym dokładnie zajmuje się jej mąż.

Przeczytałam tą historię bardzo szybko, początkowo mnie nawet zaintrygowało, jaką tajemnice skrywa Adam.
Jednak zagadka zostaje dość szybko rozwiązana, a książka w dalszej części nie zaskakuje niczym więcej.
Nie trafił też do mnie nadmiar opisów seksualnych, nie mówiąc już o tym, że miałam ochotę wykrzyknąć głównej bohaterce "co Ty robisz?! Właśnie się dowiedziałaś o swoim mężu takich rzeczy i na to wszystko idziesz z nim do łóżka?!"
No nie, zupełnie nie potrafiłam zrozumieć Natalii i jej zachowania wobec Adama.
Zakończenie książki wyraźnie sugeruje jej dalszy ciąg. I choć naturalnie zaciekawiło mnie, jak rozwiąże się kolejna zagadka, to raczej i tak nie sięgnę po ten tytuł, gdy już powstanie. Choć kto wie.

"Sekret mojego męża" Julia Furmaniak

Natalii...

Bardzo fajna książka, zaintrygowała mnie ta historia. Mam nadzieję ,że będzie ciąg dalszy, bo zakończenie mnie zaintrygowało.

Bardzo fajna

Bardzo fajna

Bardzo dobra książka, ciekawa, wciągająca i w gruncie rzeczy zaskakująca. Spodziewałam się, że podwójne życie męża będzie polegało na czymś innym a tu niespodzianka 😉. Książka wciąga i ciekawi od pierwszej strony, czyta się ją szybko i przyjemnie. Zakończenie bardzo zaskakujące, wskazuje na to, że będzie raczej kolejna część, zdecydowanie bardzo chętnie po nią sięgnę.

Na półkach: , , , ,

„Mężczyzna, którego znała, z którym dzieliła ostatnie lata życia, był złudzeniem, a ona nie potrafiła się z tym pogodzić”

Czy tak naprawdę jesteśmy wstanie do końca mieć pewność, że osoba którą kochamy i tworzymy rodzinę jest tym za kogo się podaje? A może ma swoje drugie oblicze, które jest mroczne i niebezpieczne?

Życie lubi zaskakiwać, o czym przekonała się Natalia. Do tej pory wiodąca spokojne życie u boku ukochanego męża, szczęśliwa żona i matka. Nie mająca pojęcia jaki sekret skrywa jej mąż i nic by nie wiedziała, gdyby nie zwykły przypadek który spowodował, że zapragnęła poznać prawdę. Adam pokaże jej swoją mroczną stronę. Kim tak naprawdę jest Adam? Jaki skrywa sekret? Czy gdy Natalia pozna prawdę, będzie umiała na nowo zaufać mężowi? Czy powie jej całą prawdę, a może coś zatai?

„Żadna kobieta nie oprze się męskiej tajemnicy, jeśli tylko tajemnica jest odpowiednia”

Czytanie tej książki było dla mnie czystą przyjemnością. Styl autorki bardzo mi się spodobał, co zaowocowało tym, że nie potrafiłam się oderwać od czytania. Chciałam poznać co się za tym wszystkim kryje. Od początku wszystko jest owiane tajemnicą, by odkrywać kawałek po kawału prawdę która jest szokująca i intrygująca. Autorka trzyma nas cały czas w napięciu, tajemnica która sprawia, że pojawia się coraz to więcej pytań. Bohaterowie są naprawdę świetnie wykreowani. Polubiłam ich od razu. On jest władczy, dominujący i wie jak działa na żonę. Ona jest silna, mimo strachu nie podaje się, bo przecież łączy ich tak dużo. Po wyznaniu, odkrywali się na nowo, Adam robił wszystko by nie odeszła gdy pozna całą prawdę. A namiętność i pożądanie wybuchło ze zdwojoną siłą, było wręcz wyczuwalne. Gdy czytałam sceny seksu przyspieszało moje serce. Zawsze jest jakiś wybór, ale czy na pewno? No i to zakończenie, które zostawia nas w zawieszeniu co dalej? W mojej głowie cały czas pojawia się ostatnie zdanie „Kim jest ta kobieta?!” I powiem tak, ja chcę więcej!! Polecam. I bardzo dziękuję za książę do recenzji @wydawnictwo_novaeres i @furmaniak.julia

Życie lubi zaskakiwać, o czym przekonała się Natalia. Do...

Natalia, matka dwójki dzieci, prowadzi własną kwiaciarnię. Jako żona Adama czuje się spełniona. Docenia dostatnie życie jakie zapewnia jej mąż. Jednakże w ich związku zaczyna panować rutyna. Los jednak bywa przewrotny - okazuje się, że Adam skrywa wiele tajemnic. Czy kobieta zaakceptuje podwójne życie, które prowadzi jej mąż? Czy uda mu się rozpalić uczucie do małżonki, tak by zakochała się w nim od nowa?

Początek książki zapowiadał się bardzo ciekawie. Lekka , przyjemna powieść obyczajowa. Niestety później było już gorzej.
Wątek byłego chłopaka Natalii, z którym odnowiła znajomość zapowiadał się bardzo interesująco, ale został nagle urwany - brakowało mi jego kontynuacji.
Sceny erotyczne były opisane w prosty sposób, nie było tego efektu "wow". Najbardziej irytujące było w nich to, że kobieta nie chciała zbliżenia , odtrącała zaloty męża, po czym lądowali razem w łóżku... Po kłótni godzili się również w ten sposób.
Jeśli chodzi o tytułowy sekret męża to również mnie rozczarował. Nie tego się spodziewałam.
Zakończenie książki mnie zaintrygowało. Jednak jest ono otwarte, tak jakby miała powstać kontynuacja losów Natalii i Adama.

Sięgając po tę książkę, oczekiwałam dobrego thrillera z wątkiem erotycznym i niestety się zawiodłam. Nie ma w niej ani grama thrillera.
Pozytywnie mogę ocenić jedynie akcję pierwszej połowy książki oraz świetne wykreowanie głównej bohaterki. Reszta była przeciętna.

Wszystko było całkiem fajne,aż do zakończenia.
Nie mam pojęcia o co chodzi 😅
😂
Nie podobały mi się też opisy scen erotycznych,poetycko żenujące ,tak bym je nazwała 🤔
Wątek Kuby tak nagle zakończony - kiepsko.
Historia z niewykorzystanym potencjałem.

Wszystko było całkiem fajne,aż do zakończenia.
Nie mam pojęcia o co chodzi 😅
😂
Wątek Kuby tak nagle zakończony - kiepsko.
Historia z niewykorzystanym potencjałem.

Natalia to spełniona żona Adama, szczęśliwa matka i kochająca swoją pracę kobieta. Pewnego dnia na jej drodze staje Kuba - dawna miłość. Natalia wdaje się w ponowną relację z mężczyzną, podczas nieobecności jej męża i dzieci. Jej życie zmienia się w jednej chwili. Okazuje się, że żyła w zupełnie innej rzeczywistości, a Adam ma przed nią mrożące krew w żyłach tajemnice.

'' Żadna kobieta nie oprze się męskiej tajemnicy, jeśli tylko tajemnica jest odpowiednia. ''
Do swoich recenzji nie wstawiam cytatów, jednak tu nie mogłam się oprzeć.
Zgadzam się z tym zdaniem. Doskonale zostało ono odwzorowane w tej książce.

Styl autorki przypadł mi do gustu. Czytało się szybko i przyjemnie, mimo że narracja była trzecioosobowa. Z każdym kolejnym rozdziałem dowiadywałam się coraz ciekawszych informacji na temat Adama. Na początku wszystko zostało owiane tajemnicą, by później odkrywać po kolei prawdziwe oblicze mężczyzny. Dodatkowo wciąż mieszający się w ich życie Kuba utrudniał Adamowi odzyskanie zaufania żony.
Bohaterowie mi się podobali. Szczególnie Adam ze względu na swoją mroczną stronę oraz sposób zachowania. Był pewny siebie, znał swoją wartość i zdawał sobie sprawę jak działa na kobiety, a najbardziej na swoją żonę.

Z zaciekawieniem śledziłam akcję, a kiedy myślałam, że wszystko zostało wyjaśnione autorka postanowiła dalej trzymać mnie w napięciu. Historia skończyła tak, że teraz nie wiem jak wytrzymam do pojawienia się kontynuacji. Dostałam informację od autorki, że kolejna część pojawi się w tym roku, także czekam z niecierpliwością.

Sceny erotyczne były naprawdę gorące! Świetnie opisane. Bardzo dobrze się czytało, więc tutaj autorka zdobywa kolejny plus.

Całość mi się naprawdę podobała. Nie do końca wiedziałam czego się spodziewać po tej książce. Dostałam dobrą, spójną historię, owianą tajemnicą i erotyzmem. Nie było w niej zbędnych opisów i nic nie wnoszących wątków. Cały czas się coś działo, więc od początku do końca z zaciekawieniem śledziłam fabułę. Polecam, jeśli jeszcze nie czytaliście.

''...

ksiazka swietna ale te zakonczenie. Nie wiedzialam ze bedzie 2 tom ale sie bardzo ciesze

Dodaj cytat z książki Sekret mojego męża