Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

Okładka książki Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał Mat Auryn
Okładka książki Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał
2020-11-25
2020-11-25
Bartłomiej Kotarski
parapsychologia

Witajcie 🤩 dzis chcialam Wam pokazać conieco magii. To moje kolejne spotkanie z autorem @matauryn. Dzięki współpracy reklamowej z wydawnictwem @wydawnictwo.kobiece mogę Wam zdradzić co nieco z jej wnętrza 🤩

Kurs rzucania zaklęć. Rozwijaj swoje magiczne zdolności.

Nie musze Wam mówić że okładki z tej serii sa naprawdę piękne. A wnętrze niesamowicie rozbudowane.
Co w niej znajdziecie?
✨Przeróżne tajemnice i zakątki swojego wnętrza
✨Korzystanie z własnej intuicji, wizualizacji, intencji i współpracy
✨Wibracje które wysylamy w świat oraz ich skutki
✨Jak tworzyć bariery ochronne
✨Wszelakie narzędzia potrzebne do uruchomienia energii
✨Pory roku ich znaczenie i wpływ na nasze życie
✨Słońce i Księżyc różnorodna energia
✨Planety i ich oddziaływanie na aspekty życia
✨Tajniki alchemii
✨Praca z żywiołami
✨Świetnie opisane znaki zodiaku
✨I olbrzymia ilosc kąpieli, rytuałów, oczyszczania

Tak naprawdę książka jest wspaniałym przewodnikiem który krok za krokiem prowadzi nas nie tylko po poznawaniu świata wokół nas i nauczenia jak z nim pracować ale również odnalezienia własnej ścieżki do swojego wnętrza by móc w pełni wykorzystać swój potencjał.
Tak jak juz kiedyś stwierdzilam, człowiek zdobywa wiedzę i kształci zdolności całe życie więc co mogę Wam powiedzieć to był mile spędzony czas z lekturą. I wielokrotnie będę do niej wracać po kolejne pomysły ✨

✨Macie w swoich domowych biblioteczkach jakieś ciekawe książki z zakresu ezoteryki?

Kurs rzucania zaklęć. Rozwijaj swoje magiczne zdolności.

Co w niej...

Takie bla bla... chyba nie mój czas na takoe treści.

Takie bla bla... chyba nie mój czas na takoe treści.

Dla ignorantów i naiwniaków, którzy wierzą, że mogą myślami zmieniać rzeczywistość i świat wokół nich. Autor faktycznie myślami zmienił swoją rzeczywistość. Wymyślił on, że z pomocą charyzmy, jechaniu na obecnych trendach witchcraftowych i magicznych oraz z odrobiną wiedzy na czym mniej więcej magia się opiera stworzy poradnik który napompuje mu kieszenie; poradnik z piękną okładką, który wpadnie w gust każdej kobiety (bo nie oszukujmy się, że targetem poradników magicznych tego typu są głównie kobiety),która z jakiegoś powodu woli poszerzać horyzonty w szarlatańskim bełkocie, niż w nauce i wiedzy, która pozwoliłaby jej zrozumieć dlaczego niektóre ezoteryczne rzeczy działają lub też "działają" i która mogłaby jej pomóc poprawić inne aspekty swojego życia, bez sięgania po takie twory.
No nie mogę tego polecić. To sterta bzdur niepoparta niczym.

"Gdy byłem dzieckiem, ojciec wchodził do mojego pokoju i dotykał mi czoła, a ja wybuchałem śmiechem. Po jakimś czasie wystarczyło, że wskazywał w moim kierunku palcem, a ja śmiałem się do rozpuku. W końcu śmiałem się nawet wtedy, gdy wskazywał mnie, siedząc w pokoju obok." To fantasy? Nie. Poradnik! Czytamy: "każdy może uprawiać magiję i każdy może być medium. Zdolności magiczne i parapsychiczne nie są niczym nadprzyrodzonym – to coś zupełnie naturalnego i dostępnego każdemu człowiekowi." To (na szczęście!) nieprawda, bo świat, gdzie "my, ludzie, możemy wpływać na rzeczywistość i kształtować ją za pomocą procesów zwanych magiją" pewnie by nie przetrwał.
Gdy już przebrniemy przez kilkanaście stron "zachwytów" recenzentów (to opinie sponsorowane?),poznamy ćwiczenia i rytuały, które nas uszczęśliwią - rozwiążą wszelkie problemy, rozwiną naszą osobowość, poszerzą percepcję a nawet pozwolą nam (magicznie!) dostosowywać otoczenie do naszych potrzeb i zachcianek.
I nie wiem co mnie bardziej zadziwia. Czy to, że chociaż Autor rozumie, że nasze wybiórcze postrzeganie świata ma sens (bo pisze: "... nasza percepcja skupia się na tym, co musimy wiedzieć, aby przeżyć. Nasze zmysły mają za zadanie pomóc nam wydłużyć życie i przyczynić się do przetrwania gatunku.") - zachęca jednak do dziwnych ćwiczeń osobowości, czy to, że traci czas na pisanie poradników dla czarownic oraz udzielanie (płatnych?) porad przez telefon i internet zamiast zająć się wyłącznie rozwojem własnej osobowości?
Przecież środki do życia mógłby uzyskiwać za pomocą czarów. Cytuję: "Nasycam się tą energią i wyobrażam sobie, jak wypełnia krąg. Wzbudzam w sobie poczucie ulgi i bezpieczeństwa, które poczuję, gdy zaklęcie ulegnie urzeczywistnieniu, wyobrażając sobie, że już to nastąpiło. Wyrażam intencję, mówiąc: „Chciałbym mieć tyle pieniędzy, aby opłacić czynsz i rachunki i aby zostało mi jeszcze tysiąc dolarów”. W tym momencie wykonuję wszystkie czynności związane z wypowiadaniem zaklęcia ..."

Jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząć przygodę z magią, to właśnie od tej książki.
Jest to małe kompendium wiedzy magicznej.
Są w niej zawarte metody na medytację, ponieważ medytując wprowadzamy się na różne częstotliwości i najlepiej jest to robić przed snem, bo nasza wrażliwość jest wtedy największa i łatwiej jest czarować.
Dużą siłę daje codziennie rano spoglądanie w lustro i mówienie danych afirmacji typu: dzisiaj wszystko mi się uda, bo wtedy wszechświat tak się układa, aby nam w tym pomóc.

W książce opisane są też dary jakie posiada każda czarownica i pokazane sposoby, jak je w sobie odkryć.
Mamy też przedstawioną moc planet, żywiołów.
Jest o efekcie motyla, magicznym kręgu, energii ziemi i gwiazd oraz mapa rzeczywistości.
Wszystko zrozumiale, prosto i na temat.
Książka jest ciekawa i wciągająca.

Moja rada:
Czytać i od razu praktykować, bo każdy rozdział wprowadza nowe zagadnienia, a my stajemy się wtedy bardziej świadomi tego, co czytamy.

Jest to małe kompendium wiedzy magicznej.
Dużą siłę daje codziennie rano spoglądanie w...

Książka jest fantastycznie napisana, ale zawiera w sobie tyle wiedzy, że zdecydowanie trzeba ją przeczytać więcej niż raz.

Jedna z ciekawszych książek związanych z ezoteryką, z jaką miałam do czynienia.
To na pewno zupełnie inna książka niż „Czary. Jak być współczesną czarownicą” czy „Sekretnik współczesnej czarownicy” to tu zajdzie coś trochę innego. Ciężko je nawet porównywać. Myślę, że warta jest rozważenia.

swiatairi.blogspot.com

Jedna z ciekawszych książek związanych z ezoteryką, z jaką miałam do czynienia.

swiatairi.blogspot.com

"MOC CZAROWNICY" MAT AURYN
Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał.

Poradnik dla tych, którzy czują w sobie to coś, iskierkę magii. Autor jest znanym i uznanym przedstawicielem nowego pokolenia magiem. Dla niego wróżbiarstwo, techniki magiczne, zdolności parapsychiczne, okultyzm nie mają tajemnic.
Poświęcił temu wiele lat swego życia i oto przekazuje w Nasze ręce zdobytą wiedzę.

Książka składa się z dwóch części. Pierwsza to teoria i piętnaście rozdziałów poświęconych po kolei  :Moc i percepcja, Medytacja i relaks, Dostrajanie, Postrzeganie pozazmysłowe, Oczyszczanie i ochrona, Trzy dusze czarownicy, Niższa postać i cień personalny, Wyższa postać i prawdziwa wola, Płomienie duszy czarownicy, Między światami, Moce żywiołów, Energia Ziemi, Gwiezdna energia,Wielowymiarowe urzeczywistnienie, Zaklęcia parapsychiczne i magiczne sztuczki.
Druga część to piętnaście ćwiczeń, które stanowią bardzo istotne uzupełnienie teorii.Jest też kilka prostych i trafnych ilustracji.
Zawarte w książce afirmacje pozwolą rozwinąć parapsychiczny potencjał.
Bardzo mi pasuje, że wszystko zostało napisane językiem prostym, czytelnym i zrozumiałym. Jest rzetelnie i ciekawie.
Dzięki tej lekturze poznamy wiele niezwykle cennych porad i wskazówek dotyczących mocy. Praktyczne ćwiczenia rozbudzą nasze zmysły parapsychiczne oraz tkwiący w nas magiczny potencjał.
Autor przekonuje nas, że czarostwo i parapsychika tworzą całość. Każda czarownica i każdy czarownik ma bowiem zdolności parapsychiczne, które powinno się rozwijać.
Dzięki  tej lekturze możemy odkryć własną parapsychiczną moc. Jednak jak zapewnia nas autor bycie medium nie jest jednak tak atrakcyjne jak przedstawia nam się to w telewizji.
Można posiadać ten dar, lecz nie korzystać z niego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak nauczyć się zauważać aurę kogoś , jak nauczyć się czerpać energię z żywiołów, jak tworzyć zaklęcia to jest to książka dla Ciebie. Wiele tu ciekawostek i zaskakujących informacji.

"MOC CZAROWNICY" MAT AURYN
Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał.

Poświęcił temu wiele lat swego życia i oto przekazuje w Nasze ręce...

"Moc czarownicy" autorstwa Mata Auryn, to książka która zawiera w sobie informacje na temat mocy parapsychicznych, a także ciekawe ćwiczenia udaskanalające magiczne zdolności.
Książka jest pięknie napisana, ale co najważniejsze, jest jasna do zrozumienia. Autor, w bardzo umiejętny i rzetelny sposób, przelał na papier porady dotyczące chociażby rzucania zaklęć czy łączenia się z wszelką energią. Ponadto, w książce znajdziemy wiele ćwiczeń, które z pewnością są wyciszające i uspokajające, co mi się osobiście bardzo spodobało. Co do autora, to jest on tutaj bezstronny i z szacunkiem, obchodzi się z innymi wierzeniami i praktykami. Super sprawa! A na sam koniec zostawiłam sobie samo wydanie, gdyż zdecydowanie zasługuje na uwagę. Książka jest przepięknie wydana, z dbałością o każdy szczegół. Okładka bardzo przykuwa uwagę i idealnie pasuje do tematu książki. ❤
Ja tę książkę podzieliłam sobie na kilka razy, ponieważ nie jest to tytuł na jeden raz - wręcz przeciwnie! Ale ją gorąco polecam, a w szczególności dla tych którzy dopiero wkraczają na swoją ścieżkę czarów.

• Magia
  • Witch
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał