Pierwsza Gwiazdka

Okładka książki Pierwsza Gwiazdka Samanta Louis
Okładka książki Pierwsza Gwiazdka
Samanta Louis Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2021-10-15
2021-10-15
Romans miłość Boże Narodzenie święta Samanta Louis waspos legimi

Okładka książki Kilka chwil miłości. Antologia Bartłomiej Bartoszyński, Cassie D., Justyna Dziura, Anna Głowacz, Aneta Grabowska, Małgorzata Kasprzyk, Samanta Louis, Małgorzata Manelska, Adriana Rak, Ana Rose, Alicja Skirgajłło, Angelika Ślusarczyk, Dominika Smoleń, Paulina Wiśniewska
Kilka chwil mi... Bartłomiej Bartoszy...
Okładka książki Deszczowe Sny Meg Adams, Grażyna Białas, Jimmy Durden, D. B. Foryś, Lilianna Garden, Grupa Ailes, Roland Hensoldt, Alicja Krawiec, Samanta Louis, M.M. Macko, Kamila Malec, Ana Rose, Margo Shaw, Ludka Skrzydlewska, Dominika Smoleń, Weronika Szatkowska, Anna Tuziak, Noemi Vain, Francesca Vulneratus, Rain Winter
Deszczowe Sny Meg Adams, Grażyna ...

„Pierwsza gwiazdka”, to krótka historia, która pokazuje całą aurę Bożego Narodzenia i jej magię. Pełna humoru, z dozą słodyczy i dużą dawką ciepła i miłości.
Aśka mimo 30 lat to zwariowana dziewczyna, która potrafi się cieszyć z małych rzeczy. Pokazuje, że w życiu najważniejsze to potrafić się dobrze bawić i nie bać się wyzwań, ani tego, co ofiarowuje nam los. W szczególności, gdy na drodze staje przystojny i tajemniczy przyjaciel brata.
To opowiadanie jest przewidywalne jak to jest w zwyczaju przy tak krótkich historiach. Jednak autorka pokazała z przymrużeniem oka, że wypowiedzenie w wigilijny wieczór życzenia kiedy pojawi się pierwsza gwiazdka może się bardzo szybko spełnić. Czasami wystarczy odważny krok, a może odrobina szaleństwa, aby w tym wyjątkowym czasie odnaleźć wyjątkową osobę (niekiedy z lekką pomocą rodziny).
Historia dla tych, co szukają prawdziwego znaczenia magii świąt i szukają lekkiej, ale niecodziennej i zabawnej historii, która zaczaruje!
@zaczytany_swiat_mamy

Biorąc się za przeczytanie na Legimi "Pierwsza gwiazdka" zdecydowałam spontanicznie. Jest to krótkie opowiadanie z ponad 60 stronami. Nie żałuję przeczytania, bo opowiadanie ma swój urok. Mamy Asię, która wraz ze swoją przyjaciółką Natalią przyjeżdża na Boże Narodzenie do rodziców do Zakopanego. Kobieta nie spodziewa się, że te święta będą dla niej wyjątkowe i że będą dziać się niewyobrażalne cuda.

Podczas czytania można poczuć urok świąt.
Historia pokazuje, że w Wigilię mogą zdarzyć się różne rzeczy i życzenia mogą się spełnić. Nawet mi nie przeszkadzał charakter Aśki, która wieku 30 lat nie raz zachowywała się jak nastolatka. Jej zachowanie nawet było przezabawne. Mam małe zastrzeżenie do pewnej sceny w salonie, kiedy to Aśka i Krystian zostali przyłapani na igraszkach przez rodzinne Asi.

Jeżeli ktoś ma ochotę na takie opowiadanie świąteczne, to polecam przeczytać "Pierwszą gwiazdkę.

Pierwsza Gwiazdka" to zabawna historyjka, z której dowiecie się, że Święty Mikołaj oszalał, aniołki miłości strzelają w serca, gwiazdy spadają z nieba i dzieją się niewyobrażalne cuda.
Dwie zwariowane przyjaciółki, Aśka i Natalia, wyjeżdżają na Boże Narodzenie do Zakopanego. Mimo że robią to co roku, nie spodziewają się, że tym razem czas spędzony w górach okaże się zupełny inny.
Magiczna aura roztaczająca się wraz ze świątecznym nastrojem przyniesie coś jeszcze.
To będzie niezapomniana Gwiazdka.

Historia krótka i wiadomo jaki finał na samym początku.

Historia krótka i wiadomo jaki finał na samym początku.

• Świąteczne
  • Przeczytane w 2021