Syn mafii

Okładka książki Syn mafii Samanta Louis
Okładka książki Syn mafii
Samanta Louis Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: The Costello family (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
The Costello family (tom 1)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-03-24
2020-03-24
erotyk miłość romans mafia Dark romance

Okładka książki Kilka chwil miłości. Antologia Bartłomiej Bartoszyński, Cassie D., Justyna Dziura, Anna Głowacz, Aneta Grabowska, Małgorzata Kasprzyk, Samanta Louis, Małgorzata Manelska, Adriana Rak, Ana Rose, Alicja Skirgajłło, Angelika Ślusarczyk, Dominika Smoleń, Paulina Wiśniewska
Kilka chwil mi... Bartłomiej Bartoszy...
Okładka książki Deszczowe Sny Meg Adams, Grażyna Białas, Jimmy Durden, D. B. Foryś, Lilianna Garden, Grupa Ailes, Roland Hensoldt, Alicja Krawiec, Samanta Louis, M.M. Macko, Kamila Malec, Ana Rose, Margo Shaw, Ludka Skrzydlewska, Dominika Smoleń, Weronika Szatkowska, Anna Tuziak, Noemi Vain, Francesca Vulneratus, Rain Winter
Deszczowe Sny Meg Adams, Grażyna ...

Mafijna książka, wciąga i trzyma w emocjach

Mafijna książka, wciąga i trzyma w emocjach

Nie przedłużając, dobrze się czyta, akcja wciąga, aczkolwiek drażni mnie główna bohaterka. Jest okropnie niestabilna emocjonalnie, na początku stale płacze, buntuję się i ściąga na siebie coraz więcej kłopotów. Nie myśli logicznie i postępuje bardzo impulsywnie. Jest jak chorągiewka na wietrze, raz udaje silną i niezależną, raz jest niczym mała dziewczynka, która nie radzi sobie z otaczającym ją światem. Główny bohater również nie jest bez skazy, ponieważ raz zgrywa macho raz wyrachowanego dupka, ciężko się połapać w jego nastrojach oraz intrygach. Zamiast wyłożyć kawę na ławę jest tu mnóstwo niedopowiedzeń, intryg i bezsensownych konfliktów. Mimo, że książka dobrze napisana, a fabuła wciąga, to za dużo w niej rozchwiania emocjonalnego bohaterów i brak jasnego określenia ich intencji, co psuje mi jej pozytywny odbiór.

Nic specjalnego. Irytujący bohaterowie, na pewno nie sięgnę po kontynuację.

Nic specjalnego. Irytujący bohaterowie, na pewno nie sięgnę po kontynuację.

Co za brak logiki! W tej książce jest mnóstwo błędów typu: raz się spotkali 8 lat temu, innym razem 5. Ponadto główna bohaterka czeka na mężczyznę swojego życia, a żyje z innym, przy okazji bzyka jeszcze innego. Jest menedżerką klubu, ale pracuje w nim jako kelnerka i tańczy na rurze. Daję 2 punkty za warsztat, sceny są plastyczne, język, dialogi, na całkiem znośnym poziomie, natomiast sensu w tej historii nie ma żadnego.

#synmafii to książka w której od samego początku czuć napięcie, sprzeczne emocje i chęć dalszego czytania…typowo mafijna powieść. Na początku nie byłam przekonana do postępowania głównej bohaterki Audrey, ale przy ostatnich stronach zaczęłam zmieniać zdanie. Książkę bardzo szybko się czyta, jest dobrze wydana i ma sporą czcionkę. Niestety zakończenie pokrzyżowało mi plany- miałam sięgnąć po świąteczną powieść ale teraz muszę się dowiedzieć co będzie dalej 8/10

Szybko się czyta, jest spójność, chce się czytać dowiedzieć co dalej. Bohaterowie fajnie ujęci. Czas się uzupełniał. Gratki!
Przeszkadzała mi ta od początku wielka niby tajemnica która co chwila była podkreślana
wyolbrzymiana przez autorkę. Za dużo tego było przez co dlanie zrobiła się trochę tandetna.
Jednak każdy inny. Więc ogólnie mogę polecić.

Jednak każdy inny. Więc ogólnie mogę polecić.

Nie do końca mnie przekonała ta książka, szybko się czyta ale nie powiedziałabym że aż taka ciekawa dopiero pod koniec się rozkręca ale zależy jak dla kogo

Syn mafii to romans mafijny, który zdecydowanie zaskakuje. Wiem, że książek o tej tematyce jest wiele, ale ta znacząco wyróżnia się na ich tle.

W tej części mamy wielki powrót Salvatore Costello. Mężczyzna wraca, by odzyskać władzę i... kobietę...
Audrey ma ciężkie życie w mafijnym świecie. Dawno temu została zraniona i porzucona przez Salvatora. Co wydarzy się po tych 8 latach? Jakie sekrety wyjdą na jaw? Tego musicie dowiedzieć się sami.

Fabuła bardzo dokładnie opisuje mafijny świat. Książka głównie skupią się na ukazaniu mafii i mafijnych porachunków. Wątek miłosny również się tu pojawia, ale nie jest tak pierwszoplanowy, jak w innych tego typu książkach. Dzięki czemu książkę zdecydowanie mogę polecić również mężczyznom.

Bardzo dobrze i szybko się ją czyta. Fabuła wciąga. Tajemnice bohaterów intrygują, zaciekawiają i zaskakują. Zakończenie sprawia, że nie można doczekać się lektury kolejnego tomu.

Hmmm
Sama nie wiem...
Czyta się fajnie i szybko (duża czcionka-gdyby wydali tę książkę w formie pocket to wyszła by skromna broszurka) i to byłoby na tyle.

Hmmm
Sama nie wiem...

Salvatore Costello jest dziedzicem rodziny mafijnej ktory wlasnie wraca do Nowego Jorku zeby objąć władze ktora do tej pory sprawował jego kuzyn Lorenzo. Ale czy tylko władze? Zdecydowanie Nie! Wlasnie u Jego kuzyna mieszka Audrey Davis kobieta ktora strzeże ich wspólnej tajemnicy. Dziewczyna pracuje również w klubie Lorenza. Ktory jest porywczy i bardzo zazdrosny o kobietę zycie z nim nie jest wcale proste i piekne. Ale bardzo szybko sie to zmienia i kobieta trafia w ręce Sala, z którym osiem lat wczesniej łączyło ją cudowne uczucie. Czy ich uczucia przetrwaly? Czy beda razem? Czy beda szczęśliwi? Rozpoczyna sie gra, gra w której Audrey jest pionkiem, a karty rozdaje Salvatore... Czy kobiecie uda sie ukryć ich wspolnej tajemnicy nawet przed samym Salem? Przekonajcie sie sami bo koniec zaskakuje i to bardzo.
CO SĄDZĘ? Według mnie ksiazka jest warta przeczytania. To nie jest kolejna typowe Romansidło, gdzie mafia jest w tle a miłość gra główna role i jest ponad wszystko. Dla mnie to mocne 7/10. Czekam na kolejna część bo nie lubie takich zakończeń i chce sie przekonać osobiście co bedzie dalej jak potoczą sie ich losy i co z ich tajemnicą..

• Mafia
  • Romans

Dodaj cytat z książki Syn mafii