Deszczowe Sny

Niestety jedynie opowiadanie Ludki Skrzydlewskiej i Meg Adams daje rade. Reszta nie przypadła mi do gustu.

Nie każdemu przypadnie do gustu ta lektura, mnie się jednak podobało. Polecam - zróżnicowane opowiadania, przyjemne, akurat na deszczową pogodę!

Moja pierwsza Antologia.. Duży wybór opowiadań wiele świętynch ale moje ulubione to opowiadanie Meg Adams aż miałabym ochotę przeczytać całą książkę bo to opowiadanie ma potencjał i oczywiście opowiadanie Doroty B. Foryś uwielbiam całą serię Tessy Brown jak i każde opowiadanie

więcej na: https://elzbietarogalska.blogspot.com/2020/06/ksiazka-deszczowe-sny-dominiki-smolen.html

Jak to w zbiorach są gorsze i lepsze opowiadania. Zależy też który gatunek się lubi albo styl pisania.

Antologia ta trafiła w moje ręce zupełnie przypadkiem, na ogół nie czytam takich rzeczy. No ale skoro już miałam okazję, to przeczytałam.
Niektóre z opowiadań są naprawdę fajne, wyróżniłabym Huldrę Ludki Skrzydlewskiej i opowiadanie Meg Adams.
Niektóre jednak wołają o pomstę do nieba. Najgorszym opowiadaniem, jakiekolwiek czytałam, nie tylko w tej antologii, ale w ogóle,...

Deszczowe sny to zdecydowanie lektura, którą mogę gorąco polecić! Każde z opowiadań jest zupełnie inne i każde ma w sobie to coś, choć oczywiście mogłabym wymienić te, które podobały mi się bardziej i te, które mniej, ale to tylko kwestia osobistych preferencji czytelniczych, nie wynika to z tego, że uważam jedną historię za gorszą od drugiej. Zresztą nie sądzę, by w...

Po zapoznaniu się z debiutancką antologią Grupy Literackiej Ailes, postanowiłam dać się porwać kolejnemu tomowi. Każda książka jest w zupełnie innym klimacie i z innym tematem związana. Tym razem sięgnęłam po trzeci zbiór opowiadań.

Zgodnie z opisem miałam wyruszyć do krainy snów, które nie zawsze są spokojne i przepełnione deszczem....

To moje pierwsze spotkanie ze zbiorem opowiadań. Jakoś wcześniej nigdy po takie nie sięgałam.
I powiem Wam kochani, że było warto. Coś odmiennego od tego co dotychczas czytałam. Przyjemne i niektóre lepsze a niektóre mnie nie zaciekawiły ale dzięki tej książce wiem, że sięgnę po autorki, które dzięki swojemu opowiadaniu mnie do siebie przekonały.
Myślę, że każdy czytelnik...

CZAS SKRYWANYCH PRAGNIEŃ

( PATRONAT MEDIALNY)

Nakładem wydawnictwa WasPos ukazała się kolejna już antologia opowiadań Grupy Literackiej Ailes. „Deszczowe sny” to połączenie mrocznych opowieści o lęku i tajemnic miłości.

Nie każdy lubi zbiory opowiadań. A mało kto nie lubi ich podobnie jak ja. Unikam, wystrzegam się, omijam szwerokim łukiem. Uważam, że opowiadanie to...

Mam słabość do deszczu, uwielbiam dźwięk, gdy woda rozbija się o parapet. Jest tak romantycznie i… świetnie się wtedy czyta książki. Właśnie dlatego pomysł na zbiór opowiadań z motywem deszcze bardzo przypadł mi do gustu. Ponieważ tekst do niego napisała znana mi autorka, z dużą ciekawością sięgnęłam po to wydanie. Czy była to dobra decyzja?

Jak już zaznaczyłam na samym...

• 2020
  • 2019