Historia Ruchu Chorzów - Tom I. Część 1 (1920-1929)

Okładka książki Historia Ruchu Chorzów - Tom I. Część 1 (1920-1929)
Andrzej GodojPiotr Kowalik Wydawnictwo: HistoriaRuchu.pl sport
sport
HistoriaRuchu.pl
2020-10-07
2020-10-07
Ruch Chorzów Piłka nożna Historia Niebiescy

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Znakomita opowieść o pierwszych latach działalności jednego z największych i najlepszych polskich klubów.

W pierwszym rozdziale autorzy przedstawiają dzieje tych terenów do roku 1918 r. Po krótce omówiono losy Hajduk do XIX w. i na dłużej zatrzymano się w czasach powstania tutaj huty, która stanie się bardzo ważnym elementem miejscowego krajobrazu i odmieni oblicze tej...

Książka, bardzo dobra, dobrze się czyta, brakuje indeksu osobowego

• Historia
  • II Rzeczpospolita
  • Ruch 1920
  • 2020
  • Ruch Chorzów
  • Futbol

Dodaj cytat z książki Historia Ruchu Chorzów - Tom I. Część 1 (1920-1929)