ROZWIŃ ZWIŃ

Koszerna metoda wychowawcza

Okładka książki Koszerna metoda wychowawcza
Ojciec Wwwirgiliusz Wydawnictwo: Storybox.pl Seria: Wychowanie bez porażek poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Wychowanie bez porażek
Koszerna metoda wychowawcza czyli nie czyń drugiem co tobie niemiłe
Storybox.pl
2020-09-08
2020-09-08
9788381948326
Dzieci Rozrywka Humor

więcej Więcej

Nie dość że śmieszy to jeszcze naprawdę znajdziemy tutaj sensowne rady dla rodziców. Ogromna różnica do innych pseudo-śmiesznych poradników pisanych przez znane (?) blogerki.

Bardzo dobra pozycja, z którą powinien się zapoznać każdy rodzic. Szczególnie polecam wszystkim tym z kijem w tylnej części ciała, dla ktorych dziecko to dodatek to torebki, który powinien pasować idealnie.
Autor ujawnia, że tylko wtedy, gdy sami przestaniemy tupać nóżką i stroić fochy dzieci zaczną traktować nas serio i może odrobinę bardziej słuchać, choć i tu nie...

Całkiem, całkiem - jak powiedziałby Mikołajek. Niełatwo być zabawnym. Ojcu się udaje

Przepyszne danie!
Pięknie ubrane w słowa, oddające w punkt coś, co czujesz przez skórę ale nie wiesz jak to powiedzieć.
Lekko. Ale coś tam zostaje w głowie.
Dowcipnie. I to tak dowcipnie, że czasem do rozpuku, do łez, do bólu brzucha.
Z sensem. Na temat.
I jestem wierną fanką Królowej Matki!
Śmiało polecać można każdemu.

Dla mamy i dla taty, doskonała rozrywka z życia wzięta.

Przeczytałam ostatnio takie zdanie: ,,Macierzyństwo jest wtedy, kiedy masz ochotę płakać trzy razy dziennie, ale nie masz na to czasu". Powiadam Wam, na tę pozycję, czas każdy rodzic z poczuciem humoru i dystansem to rodzicielskiej rzeczywistości znaleźć jednak powinien. Dla dobra własnego zdrowia psychicznego. Mało tego, uważam nawet, że recepty na ,,Koszerną metodę...

• Wyzwanie 2021
  • Śmiechowe
  • Polskie
  • Dziecko
  • Audiobooki
  • .2020
  • Pedagogika

Dodaj cytat z książki Koszerna metoda wychowawcza