Okładka książki 1920 Szablą i krzyżem. Pokaz obrazu Jana Henryka Rosena w stulecie Cudu nad Wisłą
Wojciech FałkowskiMarek Kornat Wydawnictwo: Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum sztuka
sztuka
Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum
2020-01-01
2020-01-01

Okładka książki Pomyśl o pseudonimie dla siebie... Janusz Odziemkowski, Tomasz Stachów
Ocena 0,0
Pomyśl o pseud... Janusz Odziemkowski...
Okładka książki Polska – Ukraina 1920 Janusz Odziemkowski, Andrij Rukkas
Ocena 10,0
Polska – Ukrai... Janusz Odziemkowski...