Trzynaste lustro

Ewa Dudziec Wydawnictwo: Self publishing - Ewa Dudziec kryminał, sensacja, thriller
Self publishing - Ewa Dudziec
trzynaste lustro Ewa Dudziec Jason thriller rozdwojenie jaźni seryjny morderca nożownik
kryminał, sensacja, thriller
2020-01-01

Ewa Dudziec autorka „Wizaż śmierci” oraz „Dziennik Beatrycze”. Są to książki mało znane, jednak jak zobaczycie ich opinie na lubimyczytać to oceniane są bardzo wysoko. „Trzynaste lustro” to książka, której mam zaszczyt patronować. Jest to świetnie napisana i bardzo wciągająca opowieść. Dosłownie pochłoniecie ją w jeden wieczór i będzie to niezapomniana lektura.

Ewelina ma...

"A możemy kiedykolwiek być w pełni sobą?"
Zapraszam na moją opinię

Zaskakująca od początku do końca

"Trzynaste Lustro" Ewy Dudziec to thriller składający się z powiązanych ze sobą krótkich opowiadań. Tworzą one logiczny ciąg fabularny, z którego dowiadujemy się coraz więcej informacji o głównej bohaterce.

Poczytna pisarka po raz kolejny traci przytomność. Budzi się kilkadziesiąt minut później na drugim końcu miasta - cała i zdrowa, a nietknięta torebka leży obok....

Kobiecy sposób myślenia zdominowany przez męskiego "intruza". To wystarczy, by było ciekawie. Kilka scen z nożem w roli głównej działają jak dobra przyprawa a sceny erotyczne (trochę ich mało) dodają ostrzejszego smaku. A fabuła? Nie będę spojlerował... powiem tylko, że nic nie jest tak, jak sobie będziecie wyobrażać w czasie czytania.
Ciekawy temat, poruszający delikatne...

• WyzwanieLC2021
  • Horrory i Kryminały

Dodaj cytat z książki Trzynaste lustro