Hanger: Szubiennik #3

Okładka książki Hanger: Szubiennik #3
Hirotaka Kisaragi Wydawnictwo: Kotori Cykl: Hanger (tom 3) Seria: Boys Love komiksy
komiksy
Hanger (tom 3)
Boys Love
HANGER -執行人- (Shikkounin)
Kotori
2020-06-09
2020-06-09
Tomasz Molski
manga kotori yaoi sci-fi Romans Science-fiction Policja/oddziały specjalne Przestępcy Japonia Przyszłość Shounen-ai/yaoi

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

W tej części pojawiają się nowe postacie. Ktoś bliski zdradzi.

W tej części pojawiają się nowe postacie. Ktoś bliski zdradzi.

Bardzo krótki tom, ale za to dużo się działo.

Bardzo krótki tom, ale za to dużo się działo.

Hirotaka Kisaragi Hanger: Szubiennik #3 Zobacz więcej