ROZWIŃ ZWIŃ

Dziewięć minut

Okładka książki Dziewięć minut
Beth Flynn Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: Dziewięć minut (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2014-07-23
Julia Gumowska
mc romans

więcej Więcej

Zaczynając czytać, przyznam szczerze wiało straszną nudą.
Brutalność w książce mnie nie przerażała, bo za dużo już przeczytałam w życiu, żeby takie sceny robiły na mnie wrażenie ( tak, jestem albo mało empatyczna, albo mam "pociąg psychopatyczny " 😀).
W każdym razie koniec książki mnie zaskoczył i na pewno przeczytam drugą część, bo moja ciekawość przejęła nade mną...

Wow! Co za emocje słowo daję!
Chciałam przeczytać coś innego i nowego, i kurde właśnie to dostałam w tej książce :-)
Polecam każdemu kto chce przeczytać coś innego od tego co znajduję się na rynku. Chcę więcej takich książek które czyta się, lekko i przyjemnie i sama historia jest "inna".

Jak dla mnie rewelacja! Polecam :-)

Książka ciekawa, inna- zdecydowanie!
Ale nie wiem, mam mieszane uczucia co do syndromów sztokholmskich, tych obrzydliwych opisów, brutalności i zakochanego starszego chłopa w 15-latce. Na pewno zostaje w głowie i super otwiera wyobraźnie :)

Niezwykle cenię sobie te polskie wydawnictwa, które wśród setek tysięcy zagranicznych książek są w stanie wyłowić istne perełki, które są tak inne, tak nietypowe mimo, iż teoretycznie mieszczą się w obszernej kategorii romansów obyczajowych. Do takich zaliczam stosunkowo młode Wydawnictwo Papierówka. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu, polscy czytelnicy dostali szansę na...

Bardzo ciekawe rozpoczęcie serii. Od razu biorę się za drugi tom i jestem bardzo ciekawa jak się rozwiną poszczególne wątki.

"Dziewięć minut" 1 tom serii Dziewięć minut - Beth Flynn
💥💥💥💥💥💥💥💥💥/10

15 maja 1975 roku, w pewnym miasteczku w południowej Florydzie, spod sklepu zostaje uprowadzona 15-letnia Ginny. Dziewczyna ma być prezentem dla szefa gangu motocyklowego Armia Szatana. Ginny musi zapomnieć o dotychczasowym życiu, rodzinie (która swoją drogą idealna nie była). Musi dostosować się do...

No takiej książki jeszcze nie czytałam. Bardzo podoba mi się to, że jest to retrospekcja. Na początku, chciałam ją odłożyć po sytuacji z Gruntem i pałką ale przetrwałam ten żałosny moment i potem dalej było lepiej. Na zakończeniu wiaodmo nie obyło się u mnie bez łez.

Książkę dostałam w prezencie z zaklejonym opisem i wyzwaniem czytelniczym żeby nigdzie o niej nie czytać, pierwsze rozdziały to miałam ochotę zamordować Grizza. Jest to historia porwanej 15 letniej Ginny, która dodatkowo została podarowana jako prezent groźnemu szefowi gangu motocyklowego Grizzowi. Powinnam nienawidzić Grizza bo jest on dojrzałym mężczyzną, który...

Tą książkę poleciła mi @nieczytamwpapierze więc postanowiłam ją przeczytać 😁 To co znalazłam wewnątrz książki bardzo mnie zaskoczyło.

Ginny Lemon później zwana Kit to 15 latka. Młoda dziewczyna, która zostaje porwana.
Grizzy jest szefem albo jak kto woli przywódca gangu motocyklowego. To brutalny facet, który potrafi podnieść rękę na kobietę.

"Dziewięć minut" to...

Dawno żadna książka to nie poruszyła moich emocji. Zakończenie sprawiło, że już teraz chciałabym przeczytać kolejne tomy.

• 2021
  • 2020
  • E-book
  • Erotyk
  • 2015

Dodaj cytat z książki Dziewięć minut