Widziałem spadającego szatana. Metody walki duchowej

Okładka książki Widziałem spadającego szatana. Metody walki duchowej Benedict Heron OSB
Okładka książki Widziałem spadającego szatana. Metody walki duchowej
Benedict Heron OSB Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC Seria: Miecz ducha religia
religia
Miecz ducha
I Saw Satan Fall. The Ways of Spiritual Warfare
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
2019-01-01
2019-01-01
Ewa Czerwińska
religia demony egzorcyzmy istoty duchowe

Autor przedstawia nam nie tylko swoje doświadczenia na temat działania złych mocy jako katolik, ale też dzieli się poglądami na temat pracy zielonoświątkowców czy ewangelików, u których - jak sam przyznaje - działalność egzorcystów stoi na bardzo zaawansowanym poziomie. Przykłady i historie wzięte z ich doświadczeń, przytaczają historie zarówno dotyczące wyjątkowych sytuacji, jak nawiedzenie domów czy osób, działanie nadprzyrodzonych sił, jak i to, co dotyczy każdego z nas i może wydarzyć się w codziennym życiu, pracy, w rodzinie.
Dowiecie się rzeczy, które wydają się niemożliwe w dzisiejszym, cywilizowanym świecie, zwłaszcza krajach wysoko uprzemysłowionych z elitarnymi kręgami inteligencji. Zalegalizowanie satanizmu jako wiary, dopuszczenie czarów i działalności "czarownic" jako zawodów to tylko dwa przykłady, a jest ich znacznie więcej. Dowiemy się jak działają ruchy pseudoreligijne i czy medycyna alternatywna ma coś wspólnego z nielegalnymi obrzędami. Spirytyzm, duchowe i fizyczne napady złych mocy, pakty z szatanem - podpisywane pod wpływem...oglądanych filmów, a także kursy i treningi mające na celu kontrolę nad ludźmi, również te prowadzone z wielkim rozmachem dla biznesmenów i pracowników firm. To część wyjaśnień i wiedzy, którą odkrywamy na stronach książki. Chwilami należy nawet przerywać czytanie, aby skupić myśli na czymś innym, co zresztą zaleca sam autor.

Książka opisuje czym są istoty duchowe.

Książka opisuje czym są istoty duchowe.

Dodaj cytat z książki Widziałem spadającego szatana. Metody walki duchowej