Słoik w papryczkach

2020-04-28
2020-04-28
literatura polska

więcej Więcej

Za egzemplarz dziękuję @wydawnictwo_oficynka oraz za możliwość jej przeczytania. Mamy tu trzy miesiące do świąt oraz trzy historie. Niby nic ich nie łączy, postacie nie są z sobą związani, lecz pytania które się nasuwają po przeczytaniu danej historii są takie same. Sama nie wiem, jak się do tej książki odnieść, bo według mnie panuje w niej straszny bałagan, nieład i chaos....

"Słoik w papryczkach" ciekawa powieść obyczajowa lekko i przyjemnie mi się ją czytało. Można się przy nie oderwać, jest to taka odskocznia od życia codziennego. Gorąco polecam, piękna okładka.

Kiedy zobaczyłam ten tytuł, a następnie zapoznałam się z jego opisem, wiedziałam, że nie mogę przejść obok tej historii obojętnie. Przed lekturą byłam nastawiona na to, że ta powieść obyczajowa będzie miała naprawdę fajny klimat, a być może i przy niej poczuję świąteczną atmosferę. No cóż, za chwilę wyjdzie na jaw, czy rzeczywiście tak było.

Trzy z pozoru niemające ze sobą...

• Legimi
  • 2020
  • Pojedyncze/Książki bez serii
  • Polscy autorzy
  • Egzemplarz recenzencki
  • Literatura piękna,powieść,baśnie,opowiadania,itp.
  • Romans/Erotyk/Literatura obyczajowa

Dodaj cytat z książki Słoik w papryczkach