We Are Lost And Found

Okładka książki We Are Lost And Found
Helene Dunbar Wydawnictwo: Sourcebooks Fire Cykl: Brak (tom 1) Seria: brak literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
angielski
Brak tłumacza
brak

więcej Więcej

Specyficznie pisana książka, która nie ma ciągłej fabuły - jest raczej potokiem przemyśleń, wspomnień i opisem aktualnych wydarzeń które rozgrywają się wokół głównego bohatera. Czytając ją nie skupiamy się więc na akcji, ale raczej na emocjach i przeżyciach Michaela.
Książka utrzymana jest w melancholijnym klimacie i zmusza do przemyśleń, jest "ciężka" w odbiorze, ale jest...

• Po angielsku

Dodaj cytat z książki We Are Lost And Found