Świat małej Julki. Nie lubię jeść. Wychowanie przez czytanie

Okładka książki Świat małej Julki. Nie lubię jeść. Wychowanie przez czytanie
Aleksandra Stańczewska Wydawnictwo: Aksjomat Seria: Wychowanie przez czytanie opowieści dla młodszych dzieci
12 str. 12 min.
12 min.
bajki dzieci

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Do 3-latki trafiła historia z książki. Polecam rodzicom niejadków.

Świetna pomoc dla rodziców wszystkich niejadków. Omówienie tematu żywienia dzieci w ciekawy i zrozumiały dla dziecka sposób.
Niby opowieść o grymaszącej Julce, a prawie każdy ma taką "Julkę" w domu. Może nie przez cały czas, ale z pewnością bywają trudniejsze okresy.
Polecam wszystkim dzieciom i rodzicom, bo postępowanie mamy Julki było z pewnością ciekawą propozycją...

ok podoba mi się!!!!!!!

• 2020
  • Dla dzieci i nie tylko
  • 3-6 lat Przedszkole
  • Przeczytane z Oliwką
  • Dzieci
  • POSIADAM

Dodaj cytat z książki Świat małej Julki. Nie lubię jeść. Wychowanie przez czytanie