Pielgrzymka do korzeni wiary

ziemia święta przewodnik podróże turystyka
Bernardinum
turystyka, mapy, atlasy
ziemia święta przewodnik podróże turystyka

„Pielgrzymka do korzeni wiary” to niewielki przewodnik po ziemi, gdzie, jak wierzą chrześcijanie, żył i nauczał Jezus Chrystus, i gdzie od wieków żyją obok siebie przedstawiciele różnych religii i kultur. Opisuje najważniejsze miejsca święte, gdzie pielgrzymują od setek lat ludzie z całego świata - miejsca, które były świadkami życia i działania Zbawiciela. Całości...

Dodaj cytat z książki Pielgrzymka do korzeni wiary