Język niemowląt

Tracy HoggMelinda Blau Wydawnictwo: Klub dla Ciebie poradniki dla rodziców
Secrets of the baby whisperer
Marek Czekański
język niemowlęta dzieci noworodki pediatria

Okładka książki Język rodziny Tracy Hogg, Melinda Blau
5,5
Język rodziny Tracy Hogg, Melinda...
Okładka książki Język niemowląt Tracy Hogg, Melinda Blau
6,5
Język niemowląt Tracy Hogg, Melinda...
Okładka książki Język dwulatka Tracy Hogg, Melinda Blau
6,5
Język dwulatka Tracy Hogg, Melinda...

ok, kilka rzeczy ciekawych, ale bez szału, no i styl pisania bardzo swobodny

Tragedia! Autorka kompletnie nie rozumie potrzeb dziecka. Ksiazka powinna byc wycofania ze sprzedazy bo moze przyniesc wiele szkod dziecku, ktorego rodzice beda stosowac porady w niej zawarte.

Odradzam!
Na pierwszy rzut oka poradnik zawiera kilka trafnych spostrzeżeń i wydaje się przydatny, pisany logicznie... w rzeczywistości może przynieść młodym rodzicom więcej SZKODY, niż pożytku.

Bardzo pomocna, praktyczna i logiczna. Zgadzam się z autorką w prawie wszystkich kwestiach - stosuję się do wymienionych rad i do dzisiaj nie miałam większych problemów z córką (7 miesięcy). Jedyne czego brakuje mi w tej książce to porad dotyczących odstawienia dziecka od piersi.
Za jakiś czas planuję również przeczytać "Język dwulatka" - jakoś trzeba będzie przeżyć...

Mega słaba, propaguje akademickie wychowywanie niemowląt i zamykanie ich w excela.

Poradnik, jak dla mnie zbyt obszerny - wszystko można było opisać zwięźlej. A rady dotyczące wychowywania niemowlęcia, moim zdaniem, pasują do modelu wychowania dzieci sprzed kilku epok.

Jak dla mnie to za dużo lania wody i za mało konkretów. Są lepsze książki i dla mamy.

Ciężko mi się to czytało, opisy płaczu dziecka np. były... no dziwne. Duuuużo laaania wody.

Na początku fajnie ale potem babka zaczęła pisać głupoty

"Sekret" w wydaniu dla młodych rodziców. ;)

Poradniki przestały mnie interesować mniej więcej po zakończeniu okresu dojrzewania. ;) Jednak tuż przed porodem szukałam książek dotyczących szeroko pojętej opiece nad dziećmi i skuszona dobrymi opiniami znajomych sięgnęłam po osławiony Język niemowląt.

Autorka moim zdaniem zbyt łatwo popada w kaznodziejski ton i ma skłonności...

Dyskusje

• Poradniki
  • Dziecko
  • 2019
  • 2014
  • 2018
  • 2013

Dodaj cytat z książki Język niemowląt