Media i Kościół. Polityka informacyjna Kościoła

Okładka książki Media i Kościół. Polityka informacyjna Kościoła
Krzysztof MarcyńskiMonika Przybysz Wydawnictwo: Elipsa nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Elipsa
2011-01-01
2011-01-01
Politologia Polityka medialna Kościół w mediach Kościół Media Medioznawstwo Mass Media Socjologia
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Media w transformacji Aleksandra Gralczyk, Krzysztof Marcyński, Monika Przybysz
Ocena 0,0
Media w transf... Aleksandra Gralczyk...
Okładka książki Goniąc marzenia, czyli podróż poślubna dookoła świata Michał Przybysz, Monika Przybysz
Ocena 5,5
Goniąc marzeni... Michał Przybysz, Mo...