Media i Kościół. Polityka informacyjna Kościoła

Krzysztof MarcyńskiMonika Przybysz Wydawnictwo: Elipsa nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Elipsa
Politologia Polityka medialna Kościół w mediach Kościół Media Medioznawstwo Mass Media Socjologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2011-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Media w transformacji Aleksandra Gralczyk, Krzysztof Marcyński, Monika Przybysz
0,0
Media w transf... Aleksandra Gralczyk...
Okładka książki Goniąc marzenia, czyli podróż poślubna dookoła świata Michał Przybysz, Monika Przybysz
5,4
Goniąc marzeni... Michał Przybysz, Mo...