Różaniec ratunkiem dla świata

Okładka książki Różaniec ratunkiem dla świata
Dominik Chmielewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Sumus religia
56 str. 56 min.
religia
Wydawnictwo Sumus
2019-01-01
2019-01-01
56 min.
9788366020047
różaniec religia wiara katolicyzm chrześcijaństwo

Ks. Dominika Chmielewskiego poznałem jakiś czas temu na yt. Od razu zapadł mi w pamięć tym, jak mówi o Bogu, Jezusie czy Maryi, z jaką pasją i oddaniem.

W tej krótkiej ale jakże ważnej książce ułatwia czytelnikom zrozumienie tajemnic Różańca świętego. Polecam tę jak i książkę pt Kecharitomene też aurorstwa jakże natchnionego Duchem świętym księdza Dominika 🙂

potrafi wyjaśnić

potrafi...

Dodaj cytat z książki Różaniec ratunkiem dla świata