Pollyanna

Sabina Colloredo Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Wielka literatura w małej formie literatura dziecięca
Paulina Będkowska - Habib
Firma Księgarska Olesiejuk
literatura dziecięca
Paulina Będkowska - Habib
Wielka literatura w małej formie

Na półkach: , , , , ,

Polecam wszystkim dzieciom, a szczególnie tym, które często są niezadowolone, narzekają i marudzą.
Postawa i sposób bycia Pollyanny, a także wprowadzona w życie gra, której nauczył ją tato, wielu - również dorosłych - może skłonić do spojrzenia na przeciwności losu z zupełnie innej perspektywy. Przygody Pollyanny uczą empatii i zarażają optymizmem.
Dla małych, a przy okazji...

• MAM
  • DLA DZIECI i MŁODZIEŻY