The Blacksmith Queen

Okładka książki The Blacksmith Queen
Shelly Laurenston Wydawnictwo: Kensington Publishing Seria: The Scarred Earth Saga fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2019-08-27
angielski
kowal centaury królestwo

więcej Więcej

Królowa mimo woli. Rodzinka farmerów i kowali, której nie powstydziłyby się siły specjalne. Bezwzględna i przeciętna (z wyglądu) siostra pragnąca władzy. Tuzin rodzeństwa od około trzydziestu lat do roku. Centaury. Krasnoludy. Elfy. Smoki.

Jednym słowem przyjemna, czasami zaskakująca historia fantasy. Polecam!

• Chce kupić

Dodaj cytat z książki The Blacksmith Queen