Archangel's Legion

Nalini Singh Wydawnictwo: Orion Publishing Co Cykl: Guild Hunter (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Orion Publishing Co
Guild Hunter (tom 6)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Na półkach: , , , , , ,

Tak jak pamiętałam, świetna część!! Tyle akcji, nic tylko czytać dalej :D

Fajnie, fajnie:) Polecam ciekawe i świetnie napisane wtrącenie rzeszy nowych wątków. Szczególnie oczekuję na rozwinięcie dowódcy legionu - może być ostro:)

W końcu Elena i Raphael na pierwszym planie.

Jedna z moich ulubionych części tej serii - zwłaszcza po odsłuchaniu audiobooka po angielsku. Pięknie ukazuje coraz dojrzalsze relacje archanioła Rafaela ze swoją "małżonką" Eleną, z kolei dość "interesująco" Eleny i jej "niechętnej" teściowej.

W tej części warto zwrócić uwagę na całą ideę Legionu, a także zachodzącej "kaskady", czyli nieprzewidywalnego wzrostu mocy wśród...

Oj dużo się dzieje i dalej jest ciekawie , polecam

Rewelacyjny tom cyklu. Akcja bardzo dynamiczna, wiele tajemniczych zdarzeń, ogromna bitwa i tajemniczy Legion. Najlepszy, moim zdaniem, tom Archanielskiego cyklu. Wyraźnie zmieniają się osobowości poszczególnych bohaterów, ewoluują. Po ogromnym zainteresowaniu, jakie wzbudziła ta część, szybko zaczynam następną - mam nadzieję, że równie dobrą.

W Nowym Jorku, mieście archanioła Rafaela i jego małżonki Eleny, zaczynają dziać się niewytłumaczalne zjawiska - anioły spadają z nieba, dziwny wirus zabija wampiry, a sam Rafael walczy z nieznaną mroczną mocą budzącą się w nim. Wszystko to jest zwiastunem zbliżającej się wojny między archaniołami. Ale kto za tym wszystkim stoi?

Po prostu kocham tę serię! Po dwóch...

Świetna część, przeczytaną na jednym wydechu. Polecam!

KTO WIE GDZIE MOGĘ PRZECZYTAĆ KOLEJNE CZĘŚCI PROSZĘ O KONTAKT.

w tej części znów wracam do narracji Rafaela i Eleny. uwielbiam to jak ze sobą walczą o to kto ma prawo głosu, ale jednocześnie się kochają i jedno bez drugiego nie potrafi żyć. ta część jest najstraszniejsza w skutkach, ponieważ została wypowiedziana wojna, a oni muszą zrobić wszystko by uratować siebie, całą...

Cały cykl świetny, chociaż szkoda, że trzeba czytać w PDFach, bo oczywiście wydane zostały tylko 2 pierwsze tomy. Z miłą chęcią zakupiłabym całą serię.
Cykl posiada to, co najbardziej lubię w książkach ostatnio: fantastykę, miłość i erotykę. Szczerze polecam :)

• Fantastyka
  • 2014