Krwawy uczynek

Krwawy uczynek
Ridero
2019-12-06
2019-12-06

kolejna książkę ktora naprawde mozna polecić jest "Krwawy uczynek". Przeczytałam ja wczoraj bo jakoś wczesniej nie miałam możliwości sie do niej dostac jednak w koncu jak przysiadlam tak nie mogłam sie oderwać od niej by znowu doczekać tego jaki bedzie final. Nie zawiodła sie kolejny raz i naprawde wielkie brawa dla autorki i czekać na natchnienie twórcze do napisania kolejnej pozycji przez Panią Kasie.
Gratuluje Pani kunsztu literackiego
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Kryminał, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Poznajemy Darię- dziewczynę, która ma właściwie wszystko: świetną figurę, kochającego narzeczonego, pracę i wspaniałych przyjaciół. I nagle jej cudowny świat się wali: narzeczony ją zdradza, a jej najlepsi przyjaciele Amelia i Błażej, w krótkim odstępie czasu, zostają zamordowani. Ale to nie koniec dramatycznych zdarzeń. Daria zaczyna otrzymywać dziwne wiadomości na małych karteczkach (jakby od tajemniczego wielbiciela?). Tylko kim on jest? I czy ma to coś wspólnego z jej nieżyjącymi przyjaciółmi?
Dużo akcji, dużo dialogów i właściwie od początku mamy podejrzaną osobę o popełnienie morderstw.
Świetnie nakreślone postacie głównych i pobocznych bohaterów.
Książka na jeden dzień, gdyż ma tylko 123 strony. Czyta się ją szybko. Fabuła dość zagmatwana i intrygująca. Dla mnie bomba!😀Ocena 9/10.

Kryminał, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Ta książka to świetny kryminał. Trzyma w napięciu od pierwszych stron. Nie mogłam się oderwać od lektury. Zakończenie znowu mnie zaskoczyło (podobnie jak w ,,Kruku''),bo nie takiego się spodziewałam, ale oczywiście na plus. Autorka po raz drugi miło mnie zaskoczyła. Cieszę się, że odkryłam jej książki i nie mogę się już doczekać kolejnej.

• Ebook do kupienia
  • Sensacja/Kryminał