Kup teraz - 15 ofert w cenie od 19.88 zł do 31.40 zł

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej®. Fenomen samouzdrawiającego się organizmu. Jak działa post warzywno-owocowy

Ewa Dąbrowska Wydawnictwo: WAM kulinaria, przepisy kulinarne
WAM
dieta poradnik post
kulinaria, przepisy kulinarne
dieta poradnik post

Książka zawiera rozległą wiedzę na temat postów zdrowotnych. Pomimo, że jestem aktualnie już na drugim poście 42-dniowym dowiedziałam się z niej wiele rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Uważam, że jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych postem warzywno-owocowym. Z tej książki dowiecie się jak przygotować się do postu, jakie procesy zachodzą w...

Jesteś tym co jesz, stara zasada świetnie udowodniona naukowa.
Niesamowita książka, która otwiera oczy. Nie potrzeba żadnych wielkich ideologii, wystarczy zacząć dbać o swój organizm zaczynając od talerza.
Tak niewiele, a może zmienić wszystko :)

Jeśli ktoś interesuje się postem na poważnie, jest to lektura obowiązkowa.

Brzmi to wszystko trochę mało wiarygodnie, ale może warto spróbować.

Ponieważ sama doświadczyłam siły tej diety (stosowałam bardzo krótko ale i tak skutki były widoczne), więc polecam. Książka poświęcona bardziej wyjaśnieniu jak i dlaczego tak działa niż praktycznym jadłospisom, ale te można znaleźć w internecie.

Przeczytałam, wzięłam do serca i teraz sprawdzam w autopsji.
Warto się zapoznać i być może też zainspirować zmianą nawyków aby zdrowiej jeść.
Polecam M:o)

• 2020